ضرورت ورود جدی شورای شهر در حوزه مدیریت و نظارت / لزوم توجه به مناطق محروم
13 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
محمد بابکی : در نظام اسلامی که مردم ولی نعمت ما هستند باید نسبت به مسائل مختلف آگاهی و اطلاع داشته باشند که این امر از سوی اعضای شورای اسلامی شهر با تعامل با رسانه ها میسر شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : حاج محمد بابکی، مدرس دانشگاه امروز در نشست هم اندیشی اصحاب رسانه آمل اظهارداشت: نباید نهادهای قدرت از دست نیروهای ارزشی خارج شود.

وی تصریح کرد: ضرورت دارد فرهنگ انتخاباتی تغییر کند تا در دوره های بعد هر فردی مدعی نباشد من این کار را می توانم انجام دهم.

مدرس دانشگاه خاطرنشان کرد: مردم نیازها و دغدغه هایی در سطح شهر دارند که باید زمینه رفع آن فراهم شود و اطلاعات از وضعیت موجود و کارهایی که در شهر انجام می شود داشته باشند.

بابکی بیان داشت: همه ما در قبال شهدا و جامعه وظیفه و تکلیف داریم که نباید کوتاه بیاییم و نیاز است همواره حضور داشته باشیم.

وی با بیان این که نقش مردم بعنوان تضمین کننده امنیت ملی است، گفت: اگر اعتماد مردم بهم بخورد و سرمایه اجتماعی بشکند، اوج قدرت ما دچار چالش می شود.

مدرس دانشگاه با تاکید بر ضرورت ورود جدی شورای شهر در حوزه مدیریت و نظارت تصریح کرد: شورای اسلامی شهر باید مدیریت و نظارت شایسته ای نسبت به امور شهری داشته باشد که امری مهم است.

بابکی بیان داشت: در نظام اسلامی که مردم ولی نعمت ما هستند باید نسبت به مسائل مختلف آگاهی و اطلاع داشته باشند که این امر از سوی اعضای شورای اسلامی شهر با تعامل با رسانه ها میسر شود.

وی با بیان این که در اختصاص امکانات شهری باید عدالت رعایت شود، گفت: نیاز است به مناطق محروم توجه ویژه ای صورت گیرد تا دغدغه ها در آن مناطق کم شود.

مدرس دانشگاه تصریح کرد: تقویت شورایاری محلات نیز از دیگر امور مهمی است که توجه به نقش و اثر آن می تواند بسیار راهگشا باشد که شورای اسلامی شهر نیازمند بهره گیری از نظرها و مشورت ها است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0