بعضی افراد برای تایید صلاحیت به زمین و زمان متوسل می شوند
13 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
عضو هیات نظارت بر انتخابات آمل: مردم بر اساس رفتار کاندیدا قضاوت می‌کنند و رای می‌دهند و این انتخاب کنندگان هستند که رای اعتماد به نامزدها خواهند داد و قطعا تخریب‌ها در میزان مشارکت مردم نیز تاثیر منفی دارد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : عباس اقوامی آملی، عضو هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی آمل گفت: زیر سوال بردن هیات‌های نظارت بر انتخابات شورای شهرها و بخشها به مستبدبودن در عمل به ساختارهای قانونی مصداق حقارت و عدم باور به اصل قانون است.

وی افزود: مردم بر اساس رفتار کاندیدا قضاوت می‌کنند و رای می‌دهند  و این انتخاب کنندگان هستند که رای اعتماد به نامزدها خواهند داد و قطعا تخریب‌ها در میزان مشارکت مردم نیز تاثیر منفی دارد بعضی از افراد به زمین و زمان برای تأئید صلاحیت شدن متوسل می‌شوند و این سوال را در ذهن حقیر به‌وجود آورده‌اند که واقعا در شورای شهرها و روستاهاچه خبر است؟

وی ادامه داد: عده ای به چندین  نفر برای تایید صلاحیت متوسل می شوند باید عرض کنم خود را در قبال خدا، قرآن، مردم و شهدا مسول میدانیم و به وظیفه انقلابی خویش عمل می نمائیم و از وظیفه شرعی و قانونی خود عدول نخواهیم نمود و افراد بهتر است صبر و تحمل نمایند و از طریق قانونی حقوق‌ شان را پیگیری کنند و بدانند هیچ یک از اعضاء در هیات های نظارت شهرستان و شهرها و بخش های تابعه با تهدید، تحمیل، شلوغ‌بازی و ... زیر بار تأئید صلاحیت کسی نخواهند رفت.

اقوامی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم نگهبان خوبی برای آرای شهر‌ها و روستا ها باشیم و در صداقت و امانت‌داری همه خود را مسئول و پاسخگو میدانیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0