راه‌اندازی مرکزشبانه روزی اعزام آمبولانس انتقال متوفی درآمل
12 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
مدیرعامل آرامستان شهرداری آمل : برای اولین بار در سطح کشور شماره خدماتی چهاررقمی 1530 و 3خط تلفن مستقیم جهت تماس شهروندان با مرکز اعزام آمبولانس متوفیات شهر آمل راه‌اندازی شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : بهزاد نعمتی مدیر عامل سازمان آرامستان شهرداری آمل گفت: در حال حاضر به منظور رفاه حال شهروندان جهت حمل متوفیات، 4 دستگاه خودرو در شهرستان آمل به کارگیری شده است.
وی افزود: تعداد 2 خودرو ون کاسپین یخچالدار با ظرفیت حمل و انتقال 3متوفی، 2دستگاه خودرو مزدا استفاده می شود.
مدیرعامل آرامستان شهرداری آمل در خصوص تحهیزات آمبولانس‌ها بیان کرد: آمبولانس‌ها به اتاق مخصوص ویژه حمل متوفیات به صورت مستقل تجهیز شده و در آن اصول بهداشتی شامل ضدعفونی با مواد مخصوص تایید شده به طور روزانه پس از هر بار حمل متوفی رعایت می‌شود.
نعمتی عنوان کرد: کلیه خودروها به چراغ گردان و دستگاه ردیاب، سامانه موقعیت یاب خودرو در کل کشور مجهز شده است.
مدیرعامل سازمان آرامستان شهرداری آمل از راه‌اندازی سامانه تلفنی برای مرکز اعزام آمبولانس خبر داد و گفت: همچنین برای اولین بار در سطح کشور شماره خدماتی چهاررقمی 1530 و 3خط تلفن مستقیم جهت تماس شهروندان با مرکز اعزام آمبولانس متوفیات شهر آمل راه‌اندازی شده است.
وی تصریح کرد: مرکز اعزام آمبولانس متوفیات سازمان آرامستان شهرداری به طور شبانه‌روز آماده سرویس‌دهی و خدمات به شهروندان جهت حمل و انتقال متوفی است و در واحد برون شهری خودروهای این سازمان آماده سرویس‌دهی به تمام نقاط کشور را با خودرو‌های یخچال‌دار هستند.
مدیرعامل سازمان آرامستان شهرداری آمل خاطر نشان کرد: بخش اعزام آمبولانس شامل 5 راننده با سابقه، 2خوردو جهت حمل متوفی در داخل شهر و 2دستگاه خودرو در بخش برون شهری است.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0