کارگران قشر مظلوم جامعه / مسئولان در عمل حمایت کنند
11 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
گزارش اختصاصی کمال آنلاین / کارگری که امنیت شغلی داشته باشد با آسودگی خاطر می تواند توان خود را در مسیر کار و تلاش قرار دهد که این امر برای فرد کارفرما نیز پرفایده است.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : روز 11 اردیبهشت به عنوان روز کارگر نام گذاری شده است که به همین مناسبت  ویژه برنامه هایی در سطح کشور در پاسداشت مقام والای کارگران برگزار می شود.
کارگران از جمله اقشار زحمتکش و فعال جامعه هستند که تلاش های خستگی ناپذیری صورت داده و در مسیر توسعه اقتصادی کشور اثرگذاری بسیاری دارند.
سال 96 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نام گذاری شده است که بهره گیری از ظرفیت های ارزنده کارگران در تحقق شعار سال نقش ارزنده ای دارد.
کار و تلاش جامعه بردوش کارگران عزیز است اما این قشر زحمتکش در جامعه مظلوم واقع شدند که ضرورت دارد مسئولان در عمل حمایت های شایسته ای داشته باشند.
کارگر با همین مقدار از حقوقی که براساس قانون کار دریافت می کند مشکلات خاص خود را دارد که باید آرامش روانی آنان تامین شده و امنیت شغلی داشته باشند نه قراردادهای سفید امضا و موقت که به عنوان یکی از دغدغه های کارگران می باشد.
کارگری که امنیت شغلی داشته باشد با آسودگی خاطر می تواند توان خود را در مسیر کار و تلاش قرار دهد که این امر برای فرد کارفرما نیز پرفایده است.
امروز مسئولان باید برای اشتغال پایدار گام های اساسی بردارند تا شاهد اخراج کارگران از شرکت ها و واحدهای تولیدی نباشیم که متاسفانه این امر در حال گسترش است.
افزایش آمار تعطیلی کارخانه ها سبب شده است تا کارگران با خطر بیکاری مواجه باشند که نیاز می رود فکری برای حمایت از تولید و بهبود وضعیت کارگران انجام شود تا آنان از کار بیکار نشده و ادامه فعالیت دهند.
به امید آنکه هیچ روزی، کارگر سختکوشی به دلیل تعطیلی کارخانه ها از کار خود بیکار نشود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0