در نشست مدیران کانال های تلگرامی شهرستان آمل چه گذشت؟
9 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل در نشست با مدیران کانال های تلگرامی آمل اظهارداشت: هدف ما این است می خواهیم شهری آباد داشته باشیم که جلوه خوبی داشته باشد و مشکلات آن هم برطرف شود.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، امیر امیرنیا، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل در نشست با مدیران کانال های تلگرامی آمل که در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل برگزار شد اظهارداشت: هدف ما این است می خواهیم شهری آباد داشته باشیم که جلوه خوبی داشته باشد و مشکلات آن هم برطرف شود.

وی ادامه داد: کانال های تلگرامی باید از درج مطالبی که ضد تبلیغ برای شهرستان است خودداری کنند و هر خبری که زده می شود عواقب و انعکاس های مختلفی دارد و می تواند مثبت و منفی باشد و نباید شهر آمل را ناامن جلوه دهیم.

امیرنیا افزود: نیاز است از گسترش بداخلاقی ها در سطح فضاهای مجازی خودداری شود که این فضا بسیار مهم است و باید کاری و فکری داشته باشیم تا شهر آمل در مسیر پیشرفت و توسعه قرار گیرد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل بر ضرورت تداوم اینگونه نشست های تاکید کرد و بیان داشت: انتشار مطالب نیازمند مطالعه و دقت بیشتر است و کانال هایی که به دنبال اخذ مجوز هستند آمادگی همکاری کامل را داریم.

فضلی رییس پلیس فتا نیروی انتظامی شهرستان آمل در این نشست خاطرنشان کرد: ضرورت دارد کانال های تلگرامی نسبت به اجرای قانون اهتمام و عزم شایسته ای داشته باشند.

وی افزود: مدیران کانال های تلگرامی می توانند کمک کار ما بوده و موارد و تخلفات موجود در حوزه فضای مجازی را به پلیس فتا شهرستان آمل اطلاع دهند.

اسماعیلی معاون اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان آمل اظهارداشت: نباید مسائل ضداخلاقی و دینی در کانال های تلگرامی درج شود که نیاز است دقت و توجه شایسته ای صورت گیرد.

وی ادامه داد: درخواست مجموعه نیروی انتظامی این است به مسائلی دامن زده نشود که سبب ایجاد ناامنی می شود.

نعمت قربانی، رییس انجمن صنفی خبرنگاران شهرستان آمل تصریح کرد: آمل پیشینیه گرانقدری دارد که ضرورت دارد از مسیر اخلاق محوری در حوزه فعالیت های مجازی و رسانه ای خارج نشویم.

وی ادامه داد: در آستانه انتخابات هستیم که نیاز است مدیران کانال های تلگرامی اخلاق را سرلوحه امور خود قرار دهند.

گفتنی است؛ در این نشست عبدالرضا عزیزکمالی از کمال آنلاین، احسان خاکزاد از آملی ها، سینا قربانی از کاسپین 24 ، روح الله جوکار از آمل زیبا، مجید فخار از گلبانگ شمال، مسعود خیری از آمل نگین، شایان غلامی از آمل بهشت پنهان و مدیر کانال اخبار مازندران به عنوان حاضران در این نشست بودند که به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود پرداختند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0