برگزاری همایش بزرگ هزارنفری معلمان آمل در هفته گرامیداشت مقام معلم
7 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل : در این همایش علاوه بر تجلیل از 71 نفر از معلمان نمونه از 12 معلم ویژه قدردانی بعمل خواهد آمد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : عباس مرزبند مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل در جلسه ستاد گرامیداشت هفته معلم شهرستان آمل تصریح کرد: رهبری معظم انقلاب دستور سند تحول بنیادین را دادند که معیار آن آموزه های قرآن و اهل بیت(ع) است و زمینه تحقق عبد صالح خدا را فراهم می کند.

وی با تاکید بر این که قوام اصلی انقلاب اسلامی در دراز مدت وابسته به آموزش و پرورش است، بیان داشت: اگر در جامعه معلم نباشد مسوولی تربیت نمی شود که معلمان جایگاهی خدایی دارند.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل با بیان این که آمل شهر پرآوازه و پر افتخار است، تصریح کرد: این شهر در عصر سامانیان دارای تمدن بزرگ بوده و در شاهنامه نام آمل عزیز برده شده و آمل مرکز علویان و ام القرای طبرستان است.

مرزبند اشاره کرد: دانش آموزان و معلمان آمل در کشور افتخارآفرین هستند که افتخارات بسیاری در المپیادها، برگزاری برنامه های فرهنگی و دیگر امور اولین افتخارات را داشتیم.

وی با اشاره به اینکه ما مدیون زحمات معلمان در جامعه هستیم گفت: درهفته بزرگداشت مقام معلم در آمل  شاهد همایش بزرگ هزار نفری معلمان شهرستان در تالار اریکه آریایی خواهیم بود.

مرزبند اشاره کرد: در این مراسم علاوه بر تجلیل از 71 نفر از معلمان نمونه از 12 معلم ویژه قدردانی بعمل خواهد آمد.

وی به برنامه های هفته معلم از قبیل تقدیر و تجلیل از مدیران آموزش و پرورش بعد از انقلاب، نواختن زنگ سپاس در دبیرستان امام جعفر صادق(ع)، ویزیت رایگان در درمانگاه فرهنگیان، برپایی نمایشگاه بزرگ کتاب از آثار استاد شهید مطهری، عیادت از جانبازان و فرهنگیان که در بستر بیماری هستند، عطرافشانی مزارمطهر شهدا، برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی درکلیه مدارس و دیگر برنامه ها اشاره کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0