ویژه برنامه های هفته کار و کارگر در آمل برگزار می شود
6 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمل : در هفته کار و کارگر فرصتی خواهد بود تا گوشه ای از زحمات این قشر زحمتکش را جبران کرده باشیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : جلسه ستاد بزرگداشت هفته کار و کارگر با حضور اعضا در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل برگزار شد.

  ولی الله چلابی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل ضمن خیرمقدم به مدعوین و تشکر از حضور باشکوه و به موقع آنان و با گرامیداشت سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال و تاکید بر نقش کلیدی کارگران و تلاشگران در پیشرفت اقتصادی کشور گفت: رونق چرخه اقتصادی، تولید و توسعه همه جانبه با اجرایی شدن شعار سال و به همت دستان و بازوان این تلاشگران عملی خواهد شد.

وی اشاره کرد: در هفته کار و کارگر فرصتی خواهد بود تا گوشه ای از زحمات این قشر زحمتکش را جبران کرده باشیم و با کار و تلاش این عزیزان چرخه اقتصادی در حال گردش می باشد که رفاه و آسایش را برای همه مردم به ارمغان می آورند.

 رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل عنوان داشت: به همین منظور برنامه ریزی جهت تقدیر و تکریم این قشر زحمتکش، کمترین کاری است که می توانیم انجام دهیم.

چلابی شرکت در نماز عبادی سیاسی جمعه و برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی، غبارروبی مزارمطهر شهدا، تقدیر از کارگران مبتکرو خلاق را از مهمترین برنامه های این هفته عنوان کرد.

وی افزود: دیدار کارگران و کارفرمایان و نمایندگان تشکلات کارگری و کارفرمایی با امام جمعه و همایش تجلیل از کارگران و کارآفرینان نمونه درون کارگاهی نیز از دیگر برنامه های هفته کار و کارگر است.

چلابی تصریح کرد: بازدید از واحدهای کارگری شهرستان به اتفاق مسئولین استان و شهرستان و اعضای ستاد و پیگیری مشکلات آنان و سرکشی از خانواده شهدای کارگر و کارگران حادثه دیده در حوادث ناشی از کار از دیگر برنامه های این هفته است.

در پایان جلسه هر یک از اعضا با تاکید بر حضور چشمگیر در اجرای برنامه های هفته کار و کارگر، نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه ارائه نمودند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0