آمادگی واگذاری شرکت دیزل سنگین ایران به بخش خصوصی / ضرورت حمایت از سرمایه گذاری
4 اردیبهشت 1396 ، دیدگاه 0
میرسلیم کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: صنعت دیزل سنگین ایران در خاورمیانه تک است و در دنیا تنها شش کشور آن را دارند که بخش خصوصی می تواند ورود کرده و شرکت دیزل سنگین ایران را خریداری کند و در این حوزه فعالیت داشته باشد.


به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سید مصطفی میرسلیم کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در نشست با مدیران شهرک صنعتی امامزاده عبدالله(ع) آمل اظهارداشت: بیشتر از هر جای کشور در شهرستان آمل حضور پیدا کردم که آمل شهر هزارسنگر است.
وی خاطرنشان کرد: شرکت دیزل سنگین ایران در آمل یکی از شرکتهای بزرگ و ملی است که راکد ماند و باید به صورت تمام قسمت فعال شود.
عضو هیات مدیره شرکت دیزل سنگین ایران تصریح کرد: این صنعت در خاورمیانه تک است و در دنیا تنها شش کشور آن را دارند و یکی از کشورها ایران است که بخش خصوصی می تواند ورود کرده و شرکت دیزل سنگین ایران را خریداری کند و در این حوزه فعالیت داشته باشد.
وی ادامه داد: بخش خصوصی می تواند در جهت همان اهداف تولید موتور کار کند که این مجموعه سرمایه ای بزرگ است و پیشنهاد دیگری هم وجود دارد با تقسیم بندی زمین دیزل سنگین ایران، شرکت های در حوزه فنی بتوانند مشغول فعالیت شوند.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: سرمایه گذاران محلی انگیزه دارند که باید در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال از آنان حمایت شود که با مدیریت دولتی در حوزه تولید نمی توانیم اهداف لازم را محقق کنیم.
میرسلیم با بیان این که تولیدکنندگان کارآفرینان کشور هستند، تصریح کرد: در کشورهای پیشرفته نسبت به اظهارنامه اینگونه بی احترامی نمی شود و باید بدانیم با تقلب و تزویر به جایی نمی رسیم.
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری بیان داشت: احیای تولید و اشتغال ضرورت دارد و تا مقداری از خودگذشتگی نداشته باشیم نمی توانیم به جایی برسیم.
وی ادامه داد: نباید از نفت به عنوان درآمد برای کشور استفاده کنیم و ضرورت دارد به این نقطه برسیم تا فکر کنیم نفتی نداریم  که بسیاری از کشورهای دنیا نفت ندارند اما بهتر از ما زندگی می کنند.
میرسلیم اظهارداشت: اگر می خواهیم کارها درست شود می توانیم از ظرفیت نهادهای مردمی استفاده کنیم که باید آمادگی آنان در این عرصه سنجش شود.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: اگر خود مردم کمک کنند بدون اینکه بخواهیم از نفت موجود در کشور استفاده کنیم هم مشکلات قابل حل است.
وی ادامه داد: ایرانی فکر خلاق دارد و می تواند دنیا را تسخیر کند که می توانیم بسیاری از کارها را انجام دهیم.
گفتنی است، مدیران شهرک صنعتی امامزاده عبدالله(ع) آمل در این نشست به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0