با پیگیری دکتر یوسفیان صورت گرفت؛
31 فروردين 1396 ، دیدگاه 0
بازدید نماینده ویژه رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از پروژه های مهم آمل+ عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : علی اکبر حاج محمدی نماینده ویژه و مشاور سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با همراهی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران، دکتر یوسفیان ملا نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی، معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه آمل، شهردار آمل و رییس اداره ورزش و جوانان آمل از پروژه های مهم شهرستان آمل بازدید کردند.

این پروژه ها شامل تعریض خیابان امام رضا(ع)، استادیوم ورزشی شهید چمران، سالن صخره نوردی و پروژه عظیم راه آهن برقی (مترو) بوده است.

دکتر عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس در این بازدید با اشاره به این که پروژه راه آهن برقی در جهت تسهیل در رفت و آمد مسافران می باشد، گفت: تاکنون قطعه اول این پروژه به اتمام رسید و برای قطعه دوم نیز پیمانکار گرفته شد که پس از تامین اعتبارات لازم عملیات اجرایی آن شروع می شود.

وی ادامه داد: این پروژه به نام خط آهن تهران-لاریجان- آمل می باشد و از پردیس تهران نیز عملیات اجرایی آن شروع شد.

یوسفیان ملا درخصوص استادیوم ورزشی شهید چمران تصریح کرد: این استادیوم بعنوان قدیمی ترین استادیوم ورزشی شهرستان آمل است که متاسفانه در گذشته بدون کارشناسی نسبت به تخریب آن اقدام کردند و قرار بود با تامین اعتبار 3 و نیم میلیاردی مرمت و بازسازی شود.

نماینده مردم آمل در مجلس اظهارداشت: ورزشکاران و مردم از کندی عملیات این پروژه بسیار ناراحت هستند که در سفر اخیر وزیر ورزش و جوانان وعده داده شد با تامین اعتبارات، این پروژه در سریعترین زمان ممکن افتتاح شود.

وی درخصوص تعریض خیابان امام رضا(ع) ادامه داد: این پروژه از قدیمی ترین پروژه های شهر آمل می باشد که به علت عدم تمکن مالی شهرداری تاکنون مسیر چهارکیلومتری تعریض کامل نگردیده است که نیازمند حدود 50 میلیارد تومان اعتبار می باشد و ضرورت دارد گام شایسته ای در راستای تحقق پروژه انجام شود.

 یوسفیان ملا در خصوص سالن ورزشی امت آباد ، سالن صخره نوردی، پروژه های راهسازی، آبرسانی، برق رسانی و طرح های هادی، مطالبات شهرستان را عنوان و خواستار اختصاص اعتبارات لازم برای اجرایی شدن آن ها شد.

 در ادامه علی اکبر حاج محمدی نماینده ویژه و مشاور سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با قدردانی از تلاش های نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در جهت پیگیری مطالبات این شهرستان گفت: مردم همیشه بعنوان کمک کار مسئولان اجرایی می باشند که در بحث تعریض خیابان امام رضا(ع)، شهرداری می تواند با انتخاب پیمانکار و معرفی آن به سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از طریق فروش اوراق قرضه مشارکتی نسبت به تحقق این پروژه اقدام کند و از سوی این سازمان آمادگی لازم وجود دارد.

وی اظهارداشت: پروژه عظیم راه آهن برقی یکی از پروژه های ملی می باشد که دکتر نوبخت رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور نظر مساعدی برای تسریع در ادامه روند این پروژه دارند و امیدواریم با پرداخت بدهی های پیمانکار، اقدام اجرایی آن با سرعت بیشتری استمرار داشته باشد.

حاج محمدی درخصوص استادیوم شهید چمران آمل گفت: این پروژه زیرنظر شرکت توسعه زیرساختهای وزارت ورزش و جوانان می باشد که امیدداریم با تامین اعتبار 10 میلیارد تومانی وعده داده شده از سوی وزیر ورزش و جوانان محقق و در سریعترین زمان ممکن به اتمام و در اختیار ورزشکاران آملی قرار گیرد.

نماینده ویژه و مشاور سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور درخصوص سالن صخره نوردی و سالن امت آباد وعده مساعد برای تامین اعتبارات لازم را داد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0