جذب بیش از 519 میلیارد تومان اعتبار در طول دولت تدبیر و امید در آمل
31 فروردين 1396 ، دیدگاه 0
معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران : در 8 حوزه انتخابیه مازندران انتخابات به صورت تمام الکترونیک برگزار می شود که ضرورت دارد شرایط لازم را محقق کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : علیرضا یونسی، معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران در جلسه شورای اداری شهرستان آمل که در سالن اجتماعات ششم بهمن فرمانداری ویژه برگزار شد اظهارداشت: دو انتخابات بسیار مهم شورای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری داریم که همه ظرفیتهای استان در حال آماده شدن و پای کارآمدن است.

رییس ستاد انتخابات مازندران با بیان این که 5 هزار نیرو در امر انتخابات در استان مازندران ساماندهی می شوند، تصریح کرد: در استان به ازای هر 180 نفر تعداد یک نفر داوطلب انتخابات شورای اسلامی شدند.

یونسی ادامه داد: در سطح استان مازندران، 22 درصد افزایش حضور بانوان را داریم که داوطلبان با مدرک کارشناسی ارشد 100 درصد و دکترا نیز 31 درصد افزایش ثبت نامی داشتیم.

وی با بیان این که در این دوره بیش از 8 هزار نفر اعضای اصلی شوراها خواهیم داشت، گفت: همه صندوق های رای و برگه های آرا آماده شد که شرایط برای برگزاری باشکوه انتخابات فراهم است.

سرپرست فرمانداری ویژه آمل ادامه داد: انتخاباتی باید داشته باشیم که مر قانون در آن رعایت و سلامت باشد و بتوانیم مشارکت حداکثری و امنیت در اوج را تامین کنیم.

یونسی تصریح کرد: انتخابات بهار فعالیت سیاسی و دموکراسی است و ضرورت دارد ما بعنوان عوامل دولت یکسری از اصول قانونی را رعایت کنیم تا خدشه ای به انتخابات وارد نشود که قانون به کارمندان اجازه نمی دهد در ساعات اداری برای کاندیدای انتخابات تبلیغات کنند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران بیان داشت: در 8 حوزه انتخابیه مازندران انتخابات به صورت تمام الکترونیک برگزار می شود که ضرورت دارد شرایط لازم را محقق کنیم.

وی اظهارداشت: انتخابات تجلی دموکراسی در جامعه است که شورا می تواند در تحقق سیاست جامعه محور نقش بسزایی ایفا کند و ضرورت دارد اخلاق سیاسی به صورت شایسته رعایت شود.

رییس ستاد انتخابات مازندران با بیان این که سیره امام علی(ع) الگوی رفتارهای انتخاباتی و سیاسی باشد، گفت: این امام همام صداقت را سرلوحه امور خود قرار دادند و ساده زیستی باید به نحوی شایسته رعایت شود که امام علی(ع) قدرت را امانت می دانند.

یونسی با اشاره به این که مردم در جریان انتخابات بهترین انتخاب را دارند، بیان داشت: امروز بیش از هر زمانی به اخلاق و خدامحوری نیاز داریم و ضرورت دارد برای خداوند متعال کار کنیم و اجر آن را می گیریم.

سرپرست فرمانداری ویژه آمل ادامه داد: دولت سعی کرد از همه ظرفیتها برای خدمت به مردم استفاده کند و مجموع تسهیلات پرداختی در بخش های مختلف شهرستان آمل در طول دوره این دولت 555 میلیارد و 300 میلیون تومان بود که در رفع مشکلات و توسعه اقتصادی اثرگذار بوده است.

وی از هزینه 519 میلیارد و 700 میلیون تومانی در طول دوره دولت تدبیر و امید برای اجرای پروژه ها و طرح ها خبرداد و بیان داشت: این اعتبارات در حوزه های طرح هادی روستایی، چهاربانده کردن محورها، آسفالت، تجهیز و نوسازی اراضی کشاورزی، تجهیز بیمارستانها، پروژه های برق، پروژه های مخابراتی و دیگر امور بوده است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0