انتقاد از عملکرد بانک ها در بخشش سود و جرایم دیرکرد / رونق بازار سوداگری با خروج سپرده های بانکی
30 فروردين 1396 ، دیدگاه 0
عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درباره وضعیت بخشش سود و جرایم دیرکرد وام های بانکی کمتر از100میلیون تومان گفت:متاسفانه عملکرد بانک ها در بخشش سود و جرایم دیرکرد وام های بانکی مناسب نیست.

 

کمال آنلاین: عزت الله یوسفیان ملا درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تاکید برلزوم اعمال نظارت بر فعالیت موسسات مالی و اعتباری گفت:درحال حاضر وضعیت سپرده گذاری درکشور به نحوی است که سپرده گذاران با ریسک در زمینه سپرده گذاری روبرو هستند.

نماینده مردم آمل و لاریجان درمجلس شورای اسلامی ادامه داد:گلایه های سپرده گذاران از وضعیت نامناسب درعملکرد موسسات مالی و اعتباری بیانگر این است نظارت های بانک مرکزی در این زمینه موثر نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود:اخذ مالیات از سود سپرده های بانکی در وضعیت فعلی اقتصاد کشور باعث خروج سپرده ها از بانک ها می شود و این موضوع در مقطع فعلی به صلاح اقتصاد نیست.

یوسفیان ملا ادامه داد:ممکن است سپرده هایی که به دلیل اخذ مالیات از بانک ها خارج می شود؛به بازارهای سوداگری ارز و طلا سوق داده شود که این موضوع به زیان اقتصاد است.

انتقاد از عملکرد بانک ها در بخشش سود و جرایم دیرکرد وام های بانکی

وی درباره وضعیت بخشش سود و جرایم دیرکرد وام های بانکی کمتر از100میلیون تومان گفت:متاسفانه عملکرد بانک ها در بخشش سود و جرایم دیرکرد وام های بانکی مناسب نیست.   

عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی،افزود:اجرای بخشش سود و جرایم دیرکرد وام های بانکی یک مصوبه قانونی است و باید بطور کامل اجرا شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0