فعالیت 43 هیات ورزشی در آمل / کسب 27 مدال جهانی و بین المللی در سال گذشته
28 فروردين 1396 ، دیدگاه 0
رییس اداره ورزش و جوانان آمل : باید از این ظرفیت استفاده کنیم و با ایجاد دفاتر بسیج ورزشی در تمام هیئت ها علاوه بر تقویت ورزشی جوانان بر تقویت مسائل فرهنگی توجه جدی داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین :  ناصر نصری رییس اداره ورزش و جوانان آمل در جلسه هم اندیشی با رؤسای هیئت های ورزشی شهرستان آمل  با اشاره به اینکه ورزش آمل سال خوبی را پشت سر گذاشت افزود: انتظارات از این شهر بالا است و نیاز به مدیریت قوی در ادا حق شهرستان است.

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل همچنین با بیان اینکه تغییر و جا به جایی روسای هیات های ورزشی با هدف فعال تر شدن هیات ها صورت گرفته است گفت:  43 هیات وررزشی آمل زیر نظر اداره ورزش و جوانان اکنون فعالیت دارند و عملکردهای هر هیات به صورت هفتگی، ماهانه ، فصلی و سالانه ارزیابی می شود.

وی ادامه داد: در سال گذشته 14 تغییر مدیریتی در هیئت های  ورزشی داشتیم که نیاز به تلاش بیشتر در رشته های ورزشی است و از روسای قبلی هیئت ها تشکر می کنیم و امیدواریم که بتوانیم با این تغییر و تحولات نقش اساسی در گسترش فرهنگ ورزش در جامعه و خانواده ها داشته باشیم.

وی ادامه داد: به دنبال برنامه محور بودن و فعال تر شدن هیات ها با حضور چهره های مرتبط و علاقه مند رشته های ورزشی هستیم تا ورزش آمل در هر زمینه حداقل در استان حرفی برای گفتن داشته باشد.

رییس اداره ورزش و جوانان آمل با بیان اینکه برای پیشرفت نیاز به برنامه های بلند مدت و هدفمند است ادامه داد: وقت های بیشتری برای هیئت ها قرار بدهیم و با برنامه ریزی منسجم و فعالیت بیشتر از ظرفیت های این شهر استفاده کنیم.

نصری گفت: مدیریت در ورزش به تنهایی انجام نمی شود بلکه با همراهی جمعی این مهم انجام می شود و در هیئت ها از جوانان ورزشکار استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه از ورزشکاران و قهرمانان حمایت کنیم عنوان داشت: ورزشکاران شهرستان آمل در سال گذشته 27 مدال جهانی، آسیایی و بین المللی کسب کردند ولی قدرالسهم حمایت مسئولین از ورزشکاران مدال آور چه مقدار بوده است.

وی با قدردانی از تلاش و حمایت های مجموعه شورای شهر و شهرداری آمل در حمایت از ورزشکاران گفت: انتظار داریم کسانی که به عنوان کاندیدای شورای شهر آمل هستند و قصد دارند با شعارهای ورزشی وارد شورا شوند پس از انتخاب پای بند به این شعار باشند.

رییس اداره ورزش و جوانان آمل با قدردانی از تلاش بسیج ورزشکاران شهرستان آمل درجهت اشاعه فرهنگ پهلوانی و ورزشی درجامعه گفت: باید از این ظرفیت استفاده کنیم که با ایجاد دفاتر بسیج ورزشی در تمام هیئت ها علاوه بر تقویت ورزشی جوانان بر تقویت مسائل فرهنگی توجه جدی داشته باشیم.

در این دیدار روسای هیئت های ورزشی ضمن بیان مسائل و مشکلات خواستار تداوم اینگونه جلسات در جهت حل مشکلات شدند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0