دیدار اعضای شورای شهر و مجموعه مدیریت شهرداری آمل با مسئول دفتر آیت الله جوادی آملی در مازندران
23 فروردين 1396 ، دیدگاه 0
شهردار آمل : هر ساله با توجه به ارادت قلبی به حضرت آیت الله جوادی آملی از بیانات و رهنمودی های آن عالم جهان اسلام در تصمیم ها و برنامه ریزی های خود بهره می بریم.

کمال آنلاین : اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار آمل ، مدیران مناطق یک و دو ، مدیران عامل سازمان های وابسته در دفتر مرجعیت آیت الله جوادی آملی با نماینده آن عالم گرانقدر در استان دیدار و گفت و گو کردند.
شهردار آمل در این دیدار ضمن ابراز حمایت مجموعه مدیریت شهری آمل از مرجعیت دینی اظهار کرد: هر ساله با توجه به ارادت قلبی به حضرت آیت الله جوادی آملی از بیانات و رهنمودی های آن عالم جهان اسلام در تصمیم ها و برنامه ریزی های خود بهره می بریم.
احمد امیر سلیمانی با محکوم کردن اهانت اخیر به آیت الله جوادی آملی افزود: دین اسلام برای هر بخش از زندگی دنیوی دستورالعمل ها و روش هایی دارد که با تلاش های این عالم بزرگوار و سایر علمای اسلام به درستی تبیین شده است.
وی با اشاره به اینکه اسلام نه تنها در اقتصاد بلکه در مباحث شهرسازی نیز تاکیدات ساختاری دارد که همه ما ملزم به رعایت این ساختار ها که نتیجه ای جز سعادت دنیوی و اخروی ندارد ، هستیم.
سید محمد پژومان سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار با بیان انزجار از اهانت اخیر به آیت الله جوادی آملی گفت: نادیده گرفتن نظرات مرجعیت دینی در مباحث اقتصادی موجب می شود تا کشور با مشکلات عمده اقتصادی مواجه شود.
وی با اشاره به اینکه این اهانت ریشه در تفکرات جدایی دین از سیاست دارد تصریح کرد: رجوع به مکتوبات عالمان جلیل القدر اسلام بویژه حضرت آیت الله جوادی آملی تکلیف مسئولان و مردم را در اقتصاد اسلامی به روشنی مشخص کرده است و احیای زندگی اسلامی جز با اجرای رهنمودهای مرجعیت دینی میسر نخواهد شد.
حجت الاسلام و المسلمین محمودی مسئول دفتر مرجع تقلید آیت الله جوادی آملی در استان مازندران نیز در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه مدیریت شهری آمل درباره حمایت از مرجعیت دینی اظهار کرد: هر گونه شبهه ای که در مباحث دین و شریعت ایجاد می شود قطعا پاسخی علمی و منطقی دارد .
وی با اشاره به اینکه حضرت آیت الله جوادی آملی علاقه ویژه ای به شهر و دیار خود دارند گفت: آمل جایگاه ویژه ای در جهان اسلام دارد و این تمایز به برکت درخشش دو عالم بزرگوار جوادی آملی و حسن زاده آملی است.
 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0