مکان دائمی برای هیئت‌های نظارت در نظر گرفته شود
21 فروردين 1396 ، دیدگاه 0
رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان مازندران : در استان مازندران دستگاه‌های اجرائی همکاری خوبی داشته‌اند و بر اساس روابطی که وجود دارد، دستگاه‌های دولتی امکاناتی را در اختیار هیئت نظارت قرار دادند.

عزت الله یوسفیان ملا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان مازندارن، اظهار داشت: هیئت‌های نظارت در استان، شهرستان‌ها و بخش‌های استان مازندران تشکیل شده‌اند و مشغول به کار هستند.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی پیرامون امکانات لازم برای نظارت بر انتخابات شوراها، بیان کرد: دستگاه‌های دولتی امکانات خود را در اختیار هیئت های نظارت بر انتخابات شوراها قرار داده‌اند و مجلس امکاناتی را از پیش در اختیار هیئت های استانی نظارت بر انتخابات شوراها قرار نداده است.

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی استان مازندران با بیان اینکه مجلس تنها وجوه جزئی را در اختیار هیئت‌های نظارت بر انتخابات شوراها قرار داده است، ادامه داد: در استان مازندران دستگاه‌های اجرائی همکاری خوبی داشته‌اند و بر اساس روابطی که وجود دارد، دستگاه‌های دولتی امکاناتی را در اختیار هیئت نظارت قرار دادند.

یوسفیان ملا با بیان اینکه دستگاه‌های مختلف در امر انتخابات کمک می‌کنند، متذکر شد: دستگاه های اجرائی می‌توانند کمک نکنند ولی در استان مازندران این همکاری ها به خوبی انجام می‌شود.

وی افزود: لازم است که مکان دائمی برای هیئت های نظارت در نظر گرفته شود تا حرمت نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید حفظ شود./

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0