ضرورت اقدام اساسی برای مقابله با بداخلاقی های فضای مجازی و رسانه ای +عکس
20 فروردين 1396 ، دیدگاه 0
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل :بعضی از عزیزان رسانه ای دست به کارهای تخریبی می زنند که دلیلی ندارد در فضای انتخاباتی و برای معرفی کاندیدای مورد نظر خود بیاییم و دیگران را زیر سوال ببریم و تخریب کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : امیر امیرنیا، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان آمل اظهارداشت: بسیاری از اصحاب رسانه شهرستان آمل دلسوزانه قلم می زنند اما بداخلاقی هایی در فضای مجازی و رسانه ای مشاهده می شود که ضرورت دارد از آن دوری شود.

وی تصریح کرد: در شهرستان آمل سرمایه های بزرگی مانند علامتین داریم که اگر در نقاط دیگر بودند خیلی بهتر از این بزرگواران استفاده می کردند و ما نیاز بیشتری به این عزیزان داریم.

امیرنیا با بیان این که گاهی بعضی از دوستان با قلم خود این جمعیت را زیر سوال می برند، افزود: نباید اقدامی صورت گیرد که به مجموعه رسانه ای توهین شود.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل خاطرنشان کرد: بعضی از عزیزان رسانه ای دست به کارهای تخریبی می زنند که دلیلی ندارد در فضای انتخاباتی و برای معرفی کاندیدای مورد نظر خود بیاییم و دیگران را زیر سوال ببریم و تخریب کنیم.

وی ادامه داد: در روز خبرنگار سالجاری از عزیزان خبرنگاری که بهترین قلم و نگاه را نسبت به مسائل شهری و آسیب ها داشته باشند تجلیل و قدردانی بعمل آمده و آثارشان در کتابچه ای منتشر می شود.

امیرنیا تصریح کرد: رسانه ها اثرگذاری بسیاری دارند که می توانیم با این قدرت رسانه ای، گره ای از مشکلات شهرستان آمل را باز کنیم که امری مهم و اساسی می باشد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل با اشاره به اهمیت ساماندهی اصحاب رسانه و خبرنگاران شهرستان آمل افزود: ضرورت دارد در فضای مجازی و رسانه ای از حاشیه سازی دوری کرده و به دنبال تحقق رسالت و تکالیف خود در این عرصه باشیم.

وی خاطرنشان کرد: طبق هماهنگی هایی که با شهردار آمل صورت گرفته است مقرر شد تا پارک هنرمندان و دهکده فرهنگی در منطقه محوطه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل راه اندازی شود.

امیرنیا با بیان این که برای نظارت بر فعالیت های اصحاب رسانه و ساماندهی در این عرصه نیازمند یاری پیشکسوتان و فعالان این عرصه هستیم، گفت: اینجانب آمادگی کامل برای اقدامات لازم در راستای ساماندهی خبرنگاران و آگهی های ثبتی را دارم.

گفتنی است؛ اصحاب رسانه حاضر در این نشست خواستارتشکیل کمیته ساماندهی خبرنگاران و تهیه لیستی از فعالان رسانه ای شهرستان آمل و اقدام قاطع در برخورد با خبرنگارنماها شدند که ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل قول مساعد برای پیگیری و انجام اقدام عملی در این خصوص دادند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0