افزایش تعداد اعضای شورای شهر و روستا هزینه ها را بالاتر می برد
18 فروردين 1396 ، دیدگاه 0
رییس کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی تاکید کرد: لازم نیست تعداد اعضای شورای شهر و روستاها افزایش پیدا کند، چرا که باعث افزایش هزینه ها می شود.

 

کمال آنلاین: عزت الله یوسفیان ملا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص لزوم افزایش تعداد اعضای شورای شهر و روستا به ویژه تهران، اظهار داشت: لازم نیست تعداد اعضای شورای شهر و روستا افزایش پیدا کند، افزایش جمعیت شوراها باعث افزایش مشکلات می شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: با افزایس تعداد اعضای شورای شهر، اختلافات برای تصمیم گیری افزایش پیدا می کند از سوی دیگر با افزایش هزینه ها روبه رو خواهیم شد بنابراین منطقی نیست که افزایش تعداد اعضای شورای شهرها به خصوص تهران پیگیری شود.

وی گفت: بسیاری از دوستان تصور می کنند هرچه تعداد اعضای شورای شهر به ویژه تهران افزایش پیدا کند کارها با مدیریت بهتری دنبال می شود اما کافی این دوستان هزینه های شورای شهر را بررسی کند.

این نماینده تاکید کرد: هزینه هر عضو شورای شهر در یک دوره چهارساله چند میلیارد است که با نارضایتی مردم مواجه هستیم بنابراین نباید به سمت افزایش تعداد اعضای شورای شهر برویم، نباید فراموش کرد که به تازگی تعداد اعضای شورای شهر تهران را به 21 نفر کاهش دادیم بنابراین بهتر است اجازه دهیم مدت زمان قابل قبولی قانون اجرا شود سپس به فکر تغییر و اصلاح آن بیافتیم.

یوسفیان ملا با بیان اینکه لازم نیست ترکیب شورای شهر و روستا تخصصی شود، عنوان کرد: از آنجایی که شهردای نیروی های متخصص برای مدیریت شهری در اختیار دارد، اصراری نیست که ترکیب شورای شهر و روستا تخصصی شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0