به همت باشگاه کاله و با مدیریت پروژه مهندس فرشید لیتکوهی؛
18 فروردين 1396 ، دیدگاه 0
مراسم کلنگ زنی سالن ورزش های رزمی شهید چمران آمل برگزار شد+عکس

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : مراسم کلنگ زنی سالن ورزش های رزمی شهید چمران آمل به همت باشگاه ورزشی نشاط کاله و با مدیریت پروژه مهندس فرشید لیتکوهی نماینده فرمانداری ویژه آمل و عضو هیات امنای این پروژه و با حضور نماینده مردم شریف آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی، نماینده باشگاه کاله، رییس اداره ورزش و جوانان آمل، رییس هیات بوکس مازندران، اعضای شورای اسلامی شهر، روسای هیات های ورزشی رزمی شهرستان آمل و فعالان ورزشی شهرستان برگزار شد.

ناصر نصری رییس اداره ورزش و جوانان آمل با خیرمقدم گویی خدمت مسئولان و مهمانان حاضر در مراسم اظهارداشت: به لطف و یاری خداوند متعال این توفیق حاصل شد بعد از مدتها پیگیری و توافقات صورت گرفته امروز این پروژه را با مساعدت های شرکت کاله و شخص آقای سلیمانی کلنگ بزنیم که تعهد مالی این امر را برعهده گرفتند.

وی بیان داشت: همه دست در دست هم دادند و همراهی کردند که امروز چنین اتفاقی دارد صورت می گیرد و امیدواریم ایجاد این پروژه ورزشی نقش شایسته ای در راستای توسعه ورزشی داشته باشد و بتوانیم در مسیر ارتقای جایگاه ورزش در شهرستان آمل گام های ارزنده ای برداریم که امیدداریم این پروژه هرچه زودتر افتتاح شود.

مهندس فرشید لیتکوهی، مدیر پروژه سالن ورزش های رزمی شهید چمران آمل در این مراسم گفت: این پروژه و سالن ورزشی در مجموع به مساحت 1100 مترمربع در دو طبقه احداث می شود.

وی با بیان این که این پروژه مختص ورزش های رزمی است، بیان داشت: طراحی که در این سالن صورت گرفت به این شکل می باشد که در طبقه همکف به صورت دو سالن مجزا و در تشک تاتامی به صورت مجزا دو سالن تعبیه شد که دارای امکانات مستقل می باشد.

لیتکوهی با اشاره به این که هیات ها می توانند مستقر شوند که دارای اتاق های مستقل هستند، گفت: در طبقه اول این مجموعه دو رینگ رزمی در نظر گرفته شده است که می شود هم رینگ بوکس استفاده شود و بخشی از فضا برای بدنسازی در نظر گرفته می شود و هر طبقه حدود 550 مترمربع بنا دارد.

نماینده فرمانداری ویژه آمل و عضو هیات امنای این پروژه ادامه داد: در این پروژه کلیه استانداردهایی که برای احداث سالن های ورزشی مخصوص ورزش های رزمی است رعایت می شود و استقلال قسمت های مختلف با پیش بینی مسائل مختلف بهداشتی اعم از دوش و سرویس های بهداشتی رعایت می شود.

وی اظهارداشت: برنامه زمانی که برای احداث و اتمام این پروژه در نظر گرفتیم 6 ماه است که جناب سلیمانی از نظر مالی مساعدت می کنند و تلاش می کنیم در زودتر از زمان مورد نظر تحویل دهیم که از مهندس نوبخت پیمانکار پروژه از شرکت توحید سوله هم قدردانی داریم.

دکتر عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم شریف آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شرکت کاله الحق و الانصاف خوب کار می کند و رشد و نمو این شرکت یک رشد الهی می باشد.

وی افزود: شرکت کاله بازار روسیه، عراق و بخش عمده ای از بازار خاورمیانه را دارد که این ها از الطاف الهی می باشد.

یوسفیان ملا ادامه داد: در این شرایط اقتصادی واقعا ایثار است که استادیوم 10 هزار نفری دارد از سوی این شرکت احداث می شود و این پروژه ورزشی رزمی را هم دارند صورت می دهند که باید صمیمانه سپاسگذار باشیم.

رییس مجمع نمایندگان شمال کشور تصریح کرد: همه ما باید قدردان این بزرگواری شرکت کاله باشیم که چنین اقدامات و تلاش های ارزنده ای صورت می دهند و سرمایه گذاری عظیمی را در حوزه ورزش دارند و پروژه استادیوم ورزشی کاله در کشور بی نظیر است.

وی بیان داشت: امیدواریم این پروژه مانند سایر پروژه های برادران سلیمانی به سرعت جلو برود و زمینه افتتاح آن فراهم شود و تحویل جامعه ورزشی گردد.

گفتنی است؛ اعضای هیات امنای تاسیس این سالن ورزشی آقایان ناصر نصری رییس اداره ورزش و جوانان آمل، پیشنماززاده نماینده باشگاه ورزشی نشاط کاله، مهندس فرشید لیتکوهی نماینده فرمانداری، رنجبر نماینده مالکین اهداکننده زمین و عمرانی تبار هم نماینده فرمانداری می باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0