از دستگیری سارقی با 14 فقره سرقت منزل تا کشف 7 هزار نخ سيگار خارجي قاچاق
17 فروردين 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامی شهرستان آمل : ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتي و تحقيقات گسترده پلیسی با استفاده از شگردهاي خاص توانستند، سارقی به نام "مبین- م" را شناسايي و وي را مورد تعقيب و مراقبت قرار دادند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سرهنگ ولي الله گنجيان مقدم فرمانده انتظامی شهرستان آمل با اشاره به  دستگیری سارقی با 14 فقره سرقت منزل در آمل عنوان داشت : در پي وقوع چندين فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در سطح شهرستان، موضوع در دستور کار مأموران پليس آگاهي اين فرماندهي قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل،ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتي و تحقيقات گسترده پلیسی با استفاده از شگردهاي خاص توانستند، سارقی به نام "مبین- م" را شناسايي و وي را مورد تعقيب و مراقبت قرار دادند.

وی خاطر نشان کرد: با هماهنگي قضائي پس از شناسايي مخفيگاه متهم این فرد در عملياتي غافلگيرانه دستگير شد.

سرهنگ گنجیان مقدم، تصريح کرد: متهم دستگير شده در تحقيقات و بازجويي هاي فني پليس به 14فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی اعتراف کرده و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل در پايان از شهروندان خواست : ضمن توجه به هشدارهاي انتظامي و تجهيز وسايل نقليه خود به سيستم هاي ايمني از بجا گذاشتن اسناد، اوراق بهادار، وجه نقد و اشيا قيمتي در خودرو خودداري کنند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.

وی ازکشف 7 هزار نخ سيگار خارجي قاچاق در آمل خبرداد و اشاره کرد : در پي کسب خبري مبني بر قاچاق کالا از سوی فردي در شهرستان آمل ، رسيدگي به موضوع در دستور كار ماموران انتظامی اين فرماندهي قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری 12 با شناسایی متهم به نام "ف - س" ، پس از هماهنگي با مرجع قضائي این فرد را حین تردد با یک دستگاه خودرو پراید در یکی از خیابان های شهر متوقف کردند.

سرهنگ گنجيان مقدم، افزود: ماموران در بازرسي از خودروی متهم موفق شدند، بیش از 7 هزار نخ سيگار قاچاق با مارک هاي مختلف خارجي را کشف وخودروی وی را توقیف نمایند.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل، خاطر نشان کرد: در این راستا متهم پس از تشکيل پرونده براي سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي شد .

سرهنگ گنجيان در پایان با بيان اينكه ورود بي رويه کالاي قاچاق به کشور با برنامه ريزي هاي گسترده دشمنان و با هدف ضربه زدن به اقتصاد ملي صورت مي گيرد، تصريح کرد: نيروي انتظامي با اقدامات کنترلي و جلوگيري از ورود کالاي قاچاق به کشور زمينه پويايي و شکوفايي اقتصادي ايران اسلامي را فراهم مي کند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0