ثبت تردد بیش از پانصد هزار وسیله نقلیه از محور هراز آمل
16 فروردين 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامي شهرستان آمل، از ثبت تردد پانصدو بیست و دو هزار و ششصد و پنجاه و پنج خودرو از محور هراز این شهرستان خبر داد.

سرهنگ "ولي الله گنجيان مقدم" در گفت و گو با پایگاه خبری کمال آنلاین اظهار کرد: بر اساس مستندات موجود و ثبت تردد ها تعداد دویست و پنجاه و چهار هزار و سیصدو پانزده خودرو از محور هراز از شروع تعطیلات وارد مازندران شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان آمل ادامه داد: تعداد دویست و شصت و هشت هزار و سیصدو چهل ثبت خروج خودرو از مسیر محور هراز از شروع تعطیلات نوروزی داشته ایم که در مجموع تعداد پانصدو بیست و دو هزار و ششصد و پنجاه و پنج ثبت تردد در این ایام در محور مذکور داشته ایم.

سرهنگ گنجیان، تصريح کرد: اگرچه حوادث رانندگی در این محور داشتیم ولی تصادفات منجر به فوت در صحنه نداشتیم که نشان از حدت پایین این حوادث بوده است .

فرمانده انتظامي شهرستان آمل در پايان اضافه نمود؛ این هجم ورود و خروج مسافرین از این محور به حمد الله با همکاری و تعامل خوب مردم  به نحو متناسب مدیریت شد که حوادث رانندگی منجر به فوت در صحنه نداشتته ایم

سرهنگ گنجیان رعایت نظم و قانون و آراستگی به آداب انسانی و اجتماعی را مهمترین عامل در کاهش جرائم خصوصا جرائم رانندگی دانسته از شهروندان خواست ضمن تخلق به اخلاق اجتماعی و مهارتهای اجتماعی ، آن را به فرزندان خود آموزش دهند .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0