دیدار نوروزی شهردار آمل و مدیران شهرداری با اعضای شورای اسلامی شهرآمل+عکس
15 فروردين 1396 ، دیدگاه 0
قطار خدمت همچنان ادامه داشته باشد /ما باید قدر مسئولیت خود را بدانیم /ارتقای رتبه شهرداری آمل از رتبه ی 9 به10

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : رییس شورای اسلامی شهر در دیدار شهردار آمل، مدیران شهرداری منطقه 1 و 2 و مدیران عامل سازمان های وابسته با اعضای شورای اسلامی شهر به مناسبت سال نو با تاکید بر تحقق شعار سال و با بیان اینکه سال جدید که متبرک به حضرت فاطمه زهرا (س) می باشد امیدوارم به برکت آن حضرت سال مبارکی باشد و از معنویات، راهنمایی ها و زندگی آن بزرگوار درس بگیریم و بهره مند شویم گفت : سال جدید از سوی مقم معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی، تولید – اشتغال مزین شده و امیدوارم بنا به دستور ایشان در سال جدید موفق باشیم و فرمایشات رهبری را تنها به عنوان یک پیام بر روی بنر نبینیم، باید این شعارها را به مرحله ی عمل برسانیم و شعار سال را آویزه ی گوش خود قرار دهیم و در این راه برای داشتن کشوری با عزت بکوشیم .

اسداله تورنگ اظهار داشت : از شهردار، معاونین، مدیران شهرداری مناطق و مدیران عامل سازمان های وابسته قدردانی می نمایم که علیرغم مشکلات اقتصادی، اولویت هایی که با هماهنگی شورا و شهرداری بوده، امورات شهرداری را به نحو احسن به پیش بردند تا رضایت مردم را به دنبال داشته باشیم .

وی با بیان اینکه ما باید قدر مسئولیت خود را بدانیم و در این مدتی که مسئولیت داریم خدمتگزار مردم باشیم افزود : خدمت به مردم شریف آمل یک نعمت الهی است که خداوند این لطف را نصیب مان کرد تا به طریقی در خدمت مردم باشیم و از این بابت خدا را شاکریم .

نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل : امیدوارم قطار خدمت همچنان ادامه داشته باشد و در سال 96 شاهد افتتاح پروژه های بهتر باشیم

خسرو ابراهیم زاده نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه ضمن تبریک سال نو و با بیان اینکه امیدوارم سال 96 پرتلاش تر از سال های گذشته برای آبادانی شهر عزیزمان آمل باشد بیان کرد : همه ی ما با وحدت و همدلی که وجود دارد امیدوارم بتوانیم در جهت پیشبرد هر چه بهتر امورات قدم برداریم .

نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : بحث مهمی که پیش رو داریم بحث انتخابات است که می توان گفت تا دو ماه آینده سرنوشت 4 سال آینده مجموعه مدیریت شهری در پارلمان شورای شهر انتخاب خواهد شد و بنده به عنوان یک عضو کوچک شورا درخواست دارم مجموعه شهرداری و سازمان های وابسته با وحدت رویه و صداقت کاری که دارند اصل بی طرفی را رعایت کنند و با توجه به تعدد کاندیداها وظیفه ی ماست که حاشیه های انتخابات را به حداقل برسانیم .

وی افزود : مدت دو سال است که درگیر تملک بعضی از مغازه های خیابان امام رضا (ع) هستیم و متاسفانه در فضای مجازی موضوعاتی مطرح می شود مبنی بر اینکه شورا و شهرداری معطل می کنند تا در هنگام انتخابات این کار را انجام بدهند در صورتی که آنها نمی دانند شهرداری منابع مالی ندارد، دغدغه ها و موانع قانونی وجود دارد و تقاضا دارم به عنوان یک عضو شورا اگر این موضوع حداکثر تا یک هفته آینده جمع شد و شرایط پرداختی آن انجام شد، این مغازه ها تخریب شود در غیر این صورت تخریب این مغازه ها بعد از انتخابات انجام شود تا هیچ حاشیه ای برای این شورا ایجاد نشود .

ابراهیم زاده با بیان اینکه امیدوارم قطار خدمت همچنان ادامه داشته باشد و در سال 96 شاهد افتتاح پروژه های بهتر باشیم تصریح کرد : اولویت ها را در بودجه سال 96 مشخص کردیم و تملک خیابان امام رضا (ع)، بلوار ولایت، بحث زیباسازی و خیلی از کارهای دیگر در دستور کار است که انشاءا... باید انجام شود و بحث دیگر بحث درآمدی است که انشاءا... تحقق پیدا خواهد کرد .

وی خاطرنشان کرد : با توجه به اینکه سال جاری از سوی مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی، تولید - اشتغال نامگذاری شده از نگاه بنده حفظ 1400 نیروی شهرداری و سازمان ها مهم و برای ما یک وظیفه است و اگر شرایطی فراهم شد که بتوانیم نیرویی جذب کنیم از طریق برگزاری آزمون صورت گیرد تا قانونی باشد و حرف و حدیثی در کار نباشد .

سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل : انشاء ا... سالی که با ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) تبرک یافت این برکت در زندگی، امورات و کارمان نمود داشته باشد تا مردم هم رضایت بیشتری داشته باشند

سید محمد پژومان سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل ضمن تبریک سال نو گفت : انشاء ا... که این سال توام با صحت و سلامتی برای مقام معظم رهبری، همه خادمین به نظام و همکاران گرامی باشد، سالی که با ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) تبرک یافت؛ انشاءا... که این برکت در زندگی، امورات و کارمان نمود داشته باشد تا مردم هم رضایت بیشتری داشته باشند .

عضو هیئت رییسه شورای اسلامی شهر آمل ضمن قدردانی از خدمات دهی و تلاش های شهردار آمل، مدیران شهرداری و مدیران عامل سازمان های وابسته درسال 95 بر رعایت مساوات در توزیع خدمات بر اساس تنظیم بودجه ای تاکید کرد و افزود : در پروژه های عمرانی و بحث تملک سال گذشته پروژه بلوار ولایت 100 درصد محقق شد و در تعریض خیابان امام رضا (ع) حدود 10 درصد بودجه محقق شد که امیدوارم بودجه ای که برای این خیابان تعریف کردیم عملیاتی شود .

وی ادامه داد : ما یک سری محلات را در حوزه آسفالت معرفی کردیم و در صحن شورا لیستی تهیه کردیم که 9 محله اولیه مشخص شد و این 9 محله به 11 و 20 محله افزایش یافت که آسفالت 7 محله عملیاتی شد و تقاضا دارم بر اساس  لیستی که تهیه شده بقیه نیز بر اساس برنامه عملیاتی شود .

احمد امیرسلیمانی شهردار آمل نیز در این دیدار گفت : خیلی خوشحالم که برای چهارمین سال و سال پایانی خدمت در بین اعضای شورا هستم و از مدیران منطقه 1 و 2 و مدیران عامل سازمان های وابسته که سال پر تنشی را پشت سر گذاشتند ولی با همدلی، آرامش، تدبیر و بدون درگیری و حاشیه پردازی با موفقیت پشت سر گذاشتند تشکر می کنم .

شهردار آمل افزود : الحمدا... در سال های اخیر عملکرد بی نظیر شورا و شهرداری با پروژه های عظیمی که اجرا شده و مردم هم طعم شیرین آن را چشیدند و مدیران سال های آتی هم گواهی خواهند داد چنین اتفاقاتی که در شهر رخ داده عادی نیست و بازگشایی محورهایی که مردم سالیان سال در شهر آرزو داشتند و خیلی از مدیران جرات ورود به چنین پروژه هایی را نداشتند دوستان ما با نیت خیر، جرات و تجاربی که داشتند با پاکدستی پا به عرصه گذاشتند و محکم و مقتدرانه پروژه ها را اجرا و به بهره برداری رساندند .

وی تصریح کرد : ما بارها اعلام کردیم که هر کسی در این شهر اعم از رسانه ها و غیر رسانه ها واقعا اگر پرونده فسادی وجود دارد را عنوان کنند، به عنوان فردی که بیش از 700 میلیارد تومان با امضای بنده هزینه شده برای یک ریال آن توضیح دارم و این جزو افتخارات من و مدیرانم است و امیدوارم عزیزانی که به شورای شهر آتی ورود پیدا می کنند از این مدیران استفاده کنند چرا که اعتقاد دارم هر یک از مدیران شهرداری در جایگاه خودشان شهرداران بسیار خوبی برای شهر آمل خواهند شد .

امیرسلیمانی ضمن قدردانی از حمایت های همه جانبه اعضای شورا گفت : به نظر بنده شورای شهر آمل جزو بهترین شورای شهر استان مازندران می باشد .

وی خاطرنشان کرد : در سال 95 تغییر ساختاری سازمان های شهرداری را در دستور کار قرار دادیم که بعضی از سازمان ها ابلاغ شده و بعضی دیگر به دلیل کثرت کار در وزارت کشور به ماه فروردین موکول شده است که امیدوارم با همت همه ی عزیزان سازمان های جدیدالتاسیس خودمان را راه اندازی کنیم .

شهردار آمل افزود : در بحث دو منطقه ای کردن شهر آمل از حمایت اعضای شورا تشکر می کنم که کمک کردند تا این اتفاق بسیار خوب بیفتد، چرا که روند وصول پرونده های بدهکار را وقتی رصد می کنیم می بینیم که اوضاع ما با تمرکز مدیران مناطق خوب شده و توانستیم بخشی از پرونده های بدهکار را وصول کنیم و بقیه وصولی هایمان نیز در دستور کار است .

امیرسلیمانی از ارتقای رتبه شهرداری آمل از رتبه ی 9 به 10 خبر داد و گفت : سالیان سال این موضوع مسکوت شده بود و الحمدا... موافقت آن را گرفتیم و قطعا تا هفته ی آینده در وزارت کشور به امضا خواهد رسید .

وی یادآور شد : در بحث بودجه سال 95 با همه ی کمی ها و کاستی ها پایان سال، پایان بسیار خوبی بود و 118 میلیارد تومان از بودجه سال 95 محقق شد که متمم آن را تقدیم شورا خواهیم کرد .

شهردار آمل در پایان سخنانش گفت : در راستای تعریض خیابان امام رضا (ع) 6 واحد تجاری را تملک کردیم که 2 مغازه دیگر امروز تملک خواهد شد و انشاءا... در پایان هفته جاری این 8 باب مغازه را تخریب و به محض تخریب، عملیات زیرسازی و آسفالت آن را انجام خواهیم داد تا مردم بدانند که کارهای ما نمایشی نیست و هیچ سخنی نگفتیم مگر آن که آن را عملیاتی و اجرایی کرده باشیم .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0