در دیدار نوروزی امام جمعه دابو و دشت سر و دکتر یونسی چه گذشت؟
14 فروردين 1396 ، دیدگاه 0
اختصاصی کمال آنلاین / حجت الاسلام والمسلمین تقی زاده آملی امام جمعه دابو و دشت سر و معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران به مناسبت نوروز با هم دیدار کردند که بحث های مهمی در این دیدار مطرح شد.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، دیدار عیدانه صمیمی معاون محترم استاندار و سرپرست معزز فرمانداری ویژه شهرستان آمل جناب آقای دکتر یونسی و بخشدار محترم دابودشت جناب آقای مهندس حیدری و روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آمل جناب آقای بابایی در بیت حضرت حجت الاسلام و المسلمین تقی زاده آملی انجام پذیرفت.

   در این دیدار صمیمی حجت الاسلام تقی زاده آملی ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان ارزشمند گزارش مبسوطی از خدمات انجام شده این دو بخش در طی 4 سال گذشته پرداخته اند .    

   ایشان ضمن رضایت قلبی از بخشداران گذشته در این دو بخش اعلان فرمودند: خاطرات خوش این عزیزان و حضور مجدانه با این عزیزان در روستاها و سرکشی به روستاهای دو بخش و از نزدیک چهره به چهره زیارت مومنین این دو بخش از آثار بسیار خوب این امر خداپسندانه بوده که امروز نتیجه اش را در مناسبت های ملی و مذهبی و نماز پرشکوه جمعه هر هفته می توان دید.      

 امام جمعه محترم دو بخش دابو و دشت سر با بیان خدمات انجام شده در طی این چهار سال چه در منطقه دابودشت و چه در منطقه دشت سر را نتیجه تعامل مسئولین با نماینده محبوب و ارزشمند جناب آقای دکتر یوسفیان دانسته که در امر گاز خدماتی بسیار ویژه و برق و آب نیز همین گونه و جاده سازی در مسیر فریدونکنار و جاده قدیم نیز حاصل این تعامل سازنده بوده است . 

 برگزاری جشنواره برنج و خرید برنج طارم از سوی دولت محترم نیز از خدمات ارزشمند جناب دکتر یوسفیان بوده که مردم از این امر خیرخواهانه بسیار مشعوف بوده و اعلان برندسازی برنج دابودشت و آمل پایتخت برنج نیز از خدمات ویژه در سالهای گذشته بوده است.    

   حجت الاسلام تقی زاده آملی با توجه به فضای آماده خدمت رسانی در دو بخش در امر اقتصادی و تولید و اشتغال اعلان داشته اند تشکیل جلسه شورای اداری شهرستانی و ارائه گزارش از سوی مسئولان محترم دو بخش و بررسی مشکلات موجود از جمله مطالبات این مردم می باشد که به فضل خدا می توان خدمات ارزنده ای را در این مورد به یادگار گذاشت که البته نتیجه این تعاملات در خدمات انجام شده مدرسه سازی و راهسازی و گاز و برق و آب بوده است.                                                                        

 امام جمعه دو بخش دابودشت و دشت سر تشکیل جلسات با محوریت دو بخشدار در دو بخش و نماینده مقام معظم رهبری در منطقه بعنوان امام جمعه و خادم مردم و مراودات لازم با نماینده محترم مجلس بسیار زیاد می تواند راهگشا بوده و خدمات ارزنده ای شکل خواهد گرفت .   

ایشان با توجه به تعداد روستاهای موجود در دو بخش و جمعیتی بالغ بر حدود 90 هزار جمعیت را پتانسیل بالای این دو بخش دانسته و در این باره فرمودند: الحمدلله امروز با توجه به تعداد روستاها و جمعیت موجود این رسالت را بر ما بار کرده تا بتوان با توجه به پتانسیل موجود خدمات مورد نیاز را انجام داد که از جمله این خدمات ایجاد شهرک صنعتی در بخش دابودشت و خدمات تسهیلاتی در این دو بخش و استقرار ادارات می باشد .

حجت الاسلام تقی زاده آملی با توجه به بومی بودن مسئولین در این باره فرمودند: الحمدلله هم حقیر امروز دابودشتی هستم و هم دو تا بخشدار و هم مسئولین دیگر بعضی از ادارات لذا با توجه به پتانسیل موجود و ایجاد اتاق فکر و ارتباط با مسئولین محترم شهرستانی و نماینده محترم مجلس جناب آقای دکتر یوسفیان آینده بسیار درخشان برای مردم منطقه ایجاد بکنیم و با توجه به شعار سال مقام معظم رهبری سالی توأمان با شکوفائی و پیشرفت داشته باشیم و با دعوت از سرمایه گذارهای محترم اشتغال لازم را برای جوانان منطقه رقم بزنیم و با تولید داخلی کمک لازم را به پیشرفت نظام رقم بزنیم.

   در آخر جلسه معاون محترم استاندار و سرپرست محترم فرمانداری ویژه شهرستان آمل جناب آقای دکتر یونسی نیز ضمن ابراز خرسندی از خدمات ارزنده و پتانسیل موجود در منطقه و تعامل ارزنده از سوی امام جمعه محترم دو بخش دابودشت و دشت سر با بخشداران و مسئولان محترم و تشکیل جلسات سه گانه را می توان راهگشا دانست می توان آینده ای درخشان را رقم زد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0