اعزام کاروان‌ راهیان نور ورزشکاران آمل به مناطق عملیاتی جنوب کشور + عکس
4 فروردين 1396 ، دیدگاه 0
مدیر بسیج ورزشکاران شهرستان آمل : ورزشکاران در این سفر پنج روزه، از مناطق عملیاتی فتح المبین، هفت تپه ، شلمچه، طلاییه، اروندکنار، کربلای 4 ، مسجد جامع خرمشهر، معراج شهدا و موزه خرمشهر بازدید می‌کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : مدیر بسیج ورزشکاران شهرستان آمل  با اشاره به اعزام کاروان‌ راهیان نور ورزشکاران به مناطق عملیاتی جنوب کشور گفت:42 نفر از ورزشکاران بصورت خانوادگی ، به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند تا از یادمان‌ها و مناطق جنگی هشت سال دفاع مقدس دیدن کنند.

وی ادامه داد: این اردو از اول فروردین شروع شده و تا پنجم فروردین  1396 ادامه دارد

مجید نائیجی با اشاره به اهداف برگزاری این اردوی راهیان نور اضافه کرد: هدف از این برنامه فرهنگی حفظ ارزش‌های دفاع مقدس، گسترش فرهنگ جهاد، ایثار و شهادت و انتقال به نسل جوان است که رمز موفقیت کشورمان در جنگ تحمیلی است.

نائیجی افزود: ورزشکاران در این سفر پنج روزه، از مناطق عملیاتی فتح المبین، هفت تپه ، شلمچه، طلاییه، اروندکنار، کربلای 4 ، مسجد جامع خرمشهر، معراج شهدا و موزه خرمشهر بازدید می‌کنند.

وی خاطر نشان کرد: ورزش باعث پرورش جسم و معنویت راهیان نور باعث پرورش روح و روان می‌شود. ورزشکاران نیاز دارند که در طول سال با حضور در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس، روحشان را معنوی‌تر کنند. بازدید جوانان ورزشکاران از مناطق جنگی باعث می‌شود که شهدا را به عنوان الگوی عمل کار خودشان انتخاب کنند و این گونه، راه‌شان را ادامه دهند.

 مسئول بسیج ورزشکاران شهرستان آمل  در پایان بیان کرد: شهدا با پیروی از مکتب امام حسین (ع) برای دفاع از انقلاب اسلامی و ولایت فقیه خالصانه در مسیر شهادت طلبی حرکت و نام خود را در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگارکردند

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0