برخورد قاطع با متجاوزین منابع طبیعی / آماده باش گشت های کشیک نوروزی در مازندران
29 اسفند 1395 ، دیدگاه 0
معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- منطقه ساری : از همه عزیزان درخواست می‌ کنیم نسبت به صیانت و نگهداری از سرمایه های ملی کوشا بوده و اهتمام شایسته ای در این مسیر صورت دهند.

محمدرضا عزیزکمالی، معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- منطقه ساری در گفتگو با پایگاه خبری کمال آنلاین گفت: اداره کل منابع طبیعی مازندران همانند سالهای گذشته و با هماهنگی دستگاه‌های قضایی و انتظامی بصورت کشیک شبانه روزی مبادرت به ایجاد گشت در حوزه استحفاظی می کند که همکاران ما در اداره کل استان و ادارات تابعه مستقر و مشغول خدمت رسانی و تلاش در ایام نوروز خواهند بود.

عزیزکمالی افزود: مسافران و هم استانی‌ های گرامی درخصوص مواردی مانند  قطع درختان، تجاوز، تخریب و تصرف اراضی ملی و آتش سوزی می ‌توانند موضوع را با شماره تلفن 1504 در اختیار همکاران ما قرار دهند تا رسیدگی و با متخلفان برخورد شایسته و قاطع صورت گیرد.

وی تاکید کرد: همزمان با ایام نوروز شاهد حضور مسافران عزیز به استان سرسبز و لاله خیز مازندران می ‌باشیم که نیاز است اصول لازم برای حفاظت از منابع طبیعی رعایت شود.

عزیزکمالی بیان داشت: از همه عزیزان درخواست می‌ کنیم نسبت به صیانت و نگهداری از سرمایه های ملی کوشا بوده و اهتمام شایسته ای در این مسیر صورت دهند.

 معاون حفاظت و اموراراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران ادامه داد: تقاضا داریم تا از شکستن درختان، روشن کردن آتش، ریختن زباله در جنگل و اراضی منابع طبیعی خودداری شود تا محیطی پاک، زیبا و سالم داشته باشیم.

وی اظهارداشت: همه ما در راستای حفاظت و صیانت از منابع طبیعی تکلیف داشته و مسئول هستیم که خانواده ها در فرهنگ سازی استفاده صحیح و حفاظت از منابع طبیعی اثربخشی بسیاری دارند.

عزیزکمالی افزود: نیاز است استفاده شایسته از منابع طبيعی در همه ایام سال و به‌ ويژه در تعطيلات نوروزی داشته باشیم که باید برای حفاظت از آن نهایت کوشش را صورت دهیم.

معاون حفاظت و اموراراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران ادامه داد: همکاری مردم با منابع طبیعی نقش بسزایی در حفاظت و حراست از منابع طبیعی دارد که نیاز می رود در این مسیر عزم ویژه و ارزنده ای داشته باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0