مراسم افتتاح قرارگاه نوروزی نیروی انتظامی شهرستان آمل برگزار شد +عکس
28 اسفند 1395 ، دیدگاه 0
امام جمعه آمل : نیروی انتظامی درنوک پیکان قرار دارد که نهایت کار را می بیند و مردم به نیروی انتظامی اعتماد و عشق می ورزند و با اعتماد نسبی مردم را به خودش جلب کرده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل در مراسم افتتاح قرارگاه مرکزی نوروزی نیروی انتظامی شهرستان آمل با بیان اینکه باید قدردان امنیت در جامعه باشیم، گفت: امروز نیروی انتظامی با اقتدار کامل توانسته امنیت را  در شهرستان برقرار کند.
 وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی تا پایان تعطیلات نوروزی تمام تلاش خود را برای برقرار امنیت صورت داده و در آماده باش کامل است، افزود: تمام تلاش عزیزان این است که خانواده ها درآسایش و رفاه قرار بگیرند و نگهبان منازل مسکونی مردم در تعطیلات نوروزی باشند.
 امام جمعه آمل بیان داشت: نباید خدایی ناکرده تمام این تلاش ها با کوچکترین حرکت از بین رود و معتقدیم با این کار، تلاش و جدیت، نیروی انتظامی به نحو احسن به وظیفه اش عمل کند.
 امام جمعه آمل اظهارداشت: هروقت جامعه گرفتار میعشت شد یک سری بزهمکاری و ناهنجاری رخ می دهد که کار نیروی انتظامی سخت تر می شود و اگر جرمی اتفاق می افتد باید عقبه آن را دید که چه چیزی باعث چنین جرمی می شود.
 مرتضوی اظهارداشت: نیروی انتظامی درنوک پیکان قرار دارد که نهایت کار را می بیند و مردم به نیروی انتظامی اعتماد و عشق می ورزند و با اعتماد نسبی مردم را به خودش جلب کرده است.
 وی تصریح کرد: نیروی انتظامی در میان مردم جا بازکرد که حرفهای دل خود را با این عزیزان درمیان می گذارند.
 امام جمعه آمل با بیان اینکه شهرستان آمل در مبادی ورودی مازندران قراردارد و کار در آمل بسیار سخت است، گفت: تلاش و جدیت شما در وفاق و آسایش مردم ستودنی است که امسال با شعار آرامش، نشاط بهاری و قانونمندی در نظم وامنیت به استقبال نوروز سال 96 می رود.
 مرتضوی ادامه داد: شعارامسال نیروی انتظامی برگرفته از آموزه های دینی و قرآن است و شما عزیزان با متانت، همت بلند و صبوری همانند سالهای گذشته سال جدید را با خوشی پشت سر بگذارید.
 وی در پایان ضمن قدردانی از تلاش مجموعه نیروی انتظامی درجهت برقراری امنیت از آنها درخواست کرد تا مراقب رفتار و برخورد خود با مردم باشند.
 سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم، فرمانده انتظامی شهرستان آمل با اشاره به اینکه خدمات نیروی انتظامی درجهت برقراری و حفظ نظم وامنیت است، گفت: تمام تلاش ما این است که بتوانیم با برقراری امنیت نوروز خوشی را برای همه مسافران رقم بزنیم.
وی اشاره کرد: قرارگاه مرکزی نوروزی تا پایان تعطیلات نوروز سال 96 بصورت 24 ساعته آماده خدمت به مسافران و همشهریان عزیز است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0