تجلیل از قهرمانان گلبال نابینایان و کم بینایان شهرستان آمل+ عکس
26 اسفند 1395 ، دیدگاه 0
رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل : فرهنگ مسولیت اجتماعی را در جامعه گسترش دهیم تا بتوانیم نیازمندیها و خواسته های آحاد مختلف جامعه را نیازمندیها و خواسته های خودمان در نظر بگیریم.

کمال آنلاین : از قهرمانان گلبال نابینایان و کم نابینایان شهرستان آمل، با حضور حسین زاده رییس اداره بهزیستی، نصری رییس اداره ورزش و جوانان وجمعی از نابینایان و کم بینایان شهرستان آمل در انجمن نابینایان و کم بینایان شهرستان با اهدای هدایایی تجلیل و قدردانی شد.

در حاشیه این مراسم، وحیدحسین زاده رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل، از موسسات و نهادهای دولتی و غیردولتی خواست به جای اینکه برای تبریک عید نوروز و سال نو کارتهای تبریک و سررسید چاپ کنند هزینه های آنها را صرف خرید لوازم اساسی و ضروری نیازمندان و معلولین در شب عید کنند.

حسین زاده اظهار داشت : هر ساله با نزدیک شدن به پایان سال، نهادها و سازمانهای دولتی و غیردولتی هزینه های زیادی را صرف چاپ کارت تبریک و سررسید به مناسبت آغاز سال نو می کنند که چنانچه این هزینه ها صرف پرسنل زیرمجموعه خودشان یا نیازمندان جامعه کنند خیلی از مشکلات جامعه در شب عید حل خواهد شد و موجب می شود که شهروندان دیدگاه مثبتی نسبت به این نهادها و موسسات دولتی و غیردولتی پیدا کنند و از محبوبیت بیشتری نزد مردم برخوردار شوند، لذا از کلیه نهادها و موسسات دولتی و غیردولتی تقاضا دارم هزینه های تبلیغاتی را صرف خرید سبد کالا برای معلولین و نیازمندان کنند. 

حسین زاده تصریح کرد که ما باید فرهنگ مسولیت اجتماعی را در جامعه گسترش دهیم تا بتوانیم نیازمندیها و خواسته های آحاد مختلف جامعه را نیازمندیها و خواسته های خودمان در نظر بگیریم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0