برگزاری کنسرت تنها با مصوبه شورای فرهنگ عمومی
24 اسفند 1395 ، دیدگاه 0
امام جمعه آمل افزود: ضرورت دارد تا برای برگزاری کنسرت های موسیقی، مجوز و مصوبه از سوی شورای فرهنگ عمومی صادر شود که غیر از این را در سال جدید اجازه نمی دهیم.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی، امام جمعه آمل در جلسه شورای فرهنگ عمومی آمل اظهارداشت: مصوب می کنیم تا در ایام شهادت و وفات اهل بیت(ع) به هیچ تالار و مکانی مجوز برگزاری جشن و کنسرت داده نشود.
وی بیان داشت: کنسرت هایی که برگزار می شود نیاز است تا حریم لازم در آن رعایت شود که اگر وحدت و همدلی باشد کارها به زیبایی پیش می رود.
حجت الاسلام مرتضوی افزود: ضرورت دارد تا برای برگزاری کنسرت های موسیقی، مجوز و مصوبه از سوی شورای فرهنگ عمومی صادر شود که غیر از این را در سال جدید اجازه نمی دهیم.
امام جمعه آمل ادامه داد: ایام اعتکاف در پیش است که احساس می شود باید کار جدید و متفاوتی انجام دهیم و همه تلاش ها صورت گیرد تا همراه با بهره برداری خوبی همراه باشد.
وی تصریح کرد: اگر مراسم های ملی، مذهبی و اجتماعی مهم را شورای فرهنگ عمومی به دست نگیرد مشکلاتی ایجاد می شود که ضرورت دارد این برنامه ها شهرستانی باشد تا عده ای نتوانند فعالیت های جهت دار خود را در این مسیر انجام دهند.
حجت الاسلام مرتضوی با بیان این که ویژه برنامه جشن روز زن، میلاد حضرت زهرا(س) و امام خمینی(ره) در روز یکشنبه در آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) آمل برگزار می شود، گفت: ضرورت دارد کارگروه ساماندهی امور فرهنگی ایجاد شود.
امام جمعه آمل بیان داشت: نیاز است برنامه ریزی و تلاش خوبی انجام دهیم تا فعالیت های فرهنگی ارزنده ای صورت گیرد که اگر همه در کنار هم باشیم به نتیجه می رسیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0