کارگروه ساماندهی امور فرهنگی در آمل تشکیل می شود
24 اسفند 1395 ، دیدگاه 0
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل گفت: مهندسی فرهنگی باید در شهرستان صورت گیرد که به همین منظور کارگروه ساماندهی امور فرهنگی در آمل تشکیل می شود.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین، امیر امیرنیا، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل در جلسه شورای فرهنگ عمومی آمل افزود: ساماندهی امور فرهنگی شهرستان از مقولات حساس و مهمی است که باید بررسی شده و از راهکارهای مختلفی در این مسیر استفاده شود.
وی اظهارداشت: جلسات شورای فرهنگ عمومی باید از حال شعاری خارج و رویکرد ما در این راستا باشد تا تصمیم گیری ها همراه با عملیاتی شدن باشد.
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل ادامه داد: مهندسی فرهنگی باید در شهرستان صورت گیرد که به همین منظور کارگروه ساماندهی امور فرهنگی در آمل تشکیل می شود.
حجت الاسلام اسماعیل رمضانی، رییس اداره تبلیغات اسلامی آمل افزود: به مناسبت روز زن و میلاد حضرت زهرا(س) و امام خمینی(ره) مراسمی در روز یکشنبه از ساعت 15 عصر در آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) آمل برگزار می شود.
وی بیان داشت: در سال گذشته 2646 نفر در مراسم معنوی اعتکاف در 30 مسجد شهرستان آمل شرکت کردند که تلاش داریم این مراسم در سال آینده به بهترین نحو ممکن صورت گیرد.
حجت الاسلام رمضانی اظهارداشت: از ظرفیت روحانیون نیز در مراسم معنوی اعتکاف استفاده می شود که ویژه برنامه های خوبی را برای این مراسم معنوی در نظر گرفتیم.
رییس اداره تبلیغات اسلامی آمل ادامه داد: همه ساله در کنار برنامه های اعتکاف عمومی که در سطح شهرستان صورت می گیرد ما برنامه اعتکاف ویژه دانشجویی و دانش آموزی را داریم.
سرهنگ بهروز عیسی زاده، جانشین سپاه ناحیه آمل نیز در این جلسه افزود: ساماندهی امور فرهنگی ضرورتی مهم است که باید با مهندسی فرهنگی این کار را پیش بریم تا با توفیقات ارزنده ای همراه باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0