برخورد جدی با مخلان نظم عمومی در چهارشنبه سوری / آمادگی کامل پلیس در ایام نوروز
23 اسفند 1395 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامی آمل : در سال 95 در حوزه جرایم 7 درصد کاهش وقوع جرم، 7 درصد کاهش انواع سرقت، 10 درصد افزایش انواع کشف، 12 درصد افزایش کشف مواد مخدر، 44 درصد افزایش دستگیری معتادان پرخطر و خرده فروش را داشتیم و آمارها در حوزه جریان خشن نیز با کاهش قابل توجهی روبرو بوده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم، فرمانده انتظامی شهرستان آمل در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهارداشت: مردم و اصحاب رسانه همکاری بسیار خوبی در طول سال با ما داشتند که کمال تقدیر و سپاس را داریم.

وی تصریح کرد: در سال 95 در حوزه جرایم 7 درصد کاهش وقوع جرم، 7 درصد کاهش انواع سرقت، 10 درصد افزایش انواع کشف، 12 درصد افزایش کشف مواد مخدر، 44 درصد افزایش دستگیری معتادان پرخطر و خرده فروش را داشتیم و آمارها در حوزه جریان خشن نیز با کاهش قابل توجهی روبرو بوده است.

گنجیان از کاهش 7 درصدی تصادفات فوتی و کاهش 5 درصدی تصادفات جرحی خبرداد و بیان داشت: 20633 مورد تماس با فوریت های 110 صورت گرفته شد که 15383 مورد آن عملیاتی بوده است.

فرمانده انتظامی آمل با بیان این که خانواده ها در حوزه فضای مجازی نظارت بیشتری داشته باشند، گفت: در بحث ورودی پرونده ها در بخش پلیس فتا 310 درصد افزایش داشتیم که ماموریت های غرب استان را انجام می دهیم و این پرونده ها شامل برداشت اینترنتی، هتک حیثیت و نشر اکاذیب، مزاحمت های اینترنتی، نفوذ به سامانه، کلاهبرداری های رایانه ای و سایر موارد است.

وی اظهارداشت: در بخش تماس با سامانه 197 نیز 23 درصد کاهش شکایات، 32 درصد افزایش پیشنهادات، 24 درصد افزایش تقدیر و تشکر و 8 درصد کاهش انتقاد داشتیم.

گنجیان ادامه داد: تا الان همکاری خوبی در خصوص چهارشنبه سوری صورت گرفت و امیدواریم ادامه داشته باشد که بیشتر به دنبال کار فرهنگی هستیم و باکسانی بخواهند ایجاد مزاحمت و سد معبر کنند برخورد می شود که آمادگی کامل برای برخورد با مخلان نظم عمومی را داریم و بیش از 49 هزار عدد انواع مواد محترقه را کشف کردیم که نسبت به سال گذشته کاهش بسیاری دارد.

فرمانده انتظامی آمل با بیان این که شعار نوروزی پلیس آرامش، بهاری با قانونمندی و نظم اجتماعی است، گفت: در ایام نوروز با آمادگی کامل و فعالیت شبانه روزی در خدمت همشهریان و مسافران هستیم.

وی بیان داشت: استقرار قرارگاه نوروزی را در ورودی شهرستان داریم و برای اولین بار ایستگاه فرهنگی اجتماعی در پارک جنگلی میرزاکوچک خان با اهدای بسته فرهنگی مستقر می شود.

گنجیان اظهارداشت: جلسه قرارگاه نوروزی هر روزه برگزار می شود و از شهروندان درخواست داریم وقتی خانه را ترک می کنند مسائل امنیتی را رعایت کرده و نسبت به خانه همسایگان خود نیز احساس تکلیف کنند و مسائل مشکوک را به اطلاع پلیس برسانند و دوربین هایی که نصب کردند را نیز قطع نکنند.

فرمانده انتظامی آمل خاطرنشان کرد: کارگروهی تشکیل می شود تا از همه نظرات و پیشنهادات اصحاب رسانه در راستای پیشبرد بهتر امور استفاده لازم و شایسته صورت گیرد.

سرهنگ اسماعیلی، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آمل نیز در این جلسه تصریح کرد: اصحاب رسانه همکاری خوبی برای امنیت بخشی با مجموعه فرماندهی انتظامی شهرستان آمل دارند که کمال تقدیر و تشکر را داریم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0