پرداخت تسهیلات 24 میلیارد ریالی اشتغالزایی / اعزام بیش از 2800 نفر به اردوهای راهیان نور
22 اسفند 1395 ، دیدگاه 0
جانشین سپاه ناحیه آمل : امسال 2 میلیارد و 400 میلیون تومان برای اشتغال زایی جدید وام دادیم که 150 نفر توانستند از این تسهیلات استفاده کنند و در مسیر ایجاد شغل و کارآفرینی قرار گیرند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سرهنگ بهروز عیسی زاده، جانشین سپاه ناحیه آمل در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سپاه ناحیه آمل برگزار شد اظهارداشت: رسانه ها نقش مهمی دارند که این عزیزان در جنگ فرهنگی اثرگذاری بسیاری داشته که اگر دستاوردهای نظام خوب معرفی شود زمینه ساز اقتدار و امنیت روانی می شود.

وی از اعزام 2832 نفر به اردوهای راهیان نور در سالجاری خبرداد و تصریح کرد: حدود 1200 نفر از بسیجیان سطح محلات به اردوهای راهیان غرب و جنوب اعزام شدند که امروز نیز 6 اتوبوس اعزام می گردد.

عیسی زاده افزود: 310 دانشجو به مناطق عملیاتی دفاع مقدس اعزام شدند و در کنار آن 1322 نفر از دانش آموزان نیز توانستند در اردوهای راهیان نور شرکت کنند.

جانشین سپاه ناحیه آمل ادامه داد: توجه به مناطق آسیب پذیر صورت گرفت و مورد رضایت بوده که ادامه کارها دارد انجام می شود و فرزندان این مناطق نیز به اردوهای راهیان نور، زیارتی و سیاحتی اعزام شدند.

وی با بیان این که سپاه در حوزه تحقق اقتصاد مقاومتی فعالیت های خوبی صورت داده است، خاطرنشان کرد: امسال 2 میلیارد و 400 میلیون تومان برای اشتغال زایی جدید وام دادیم که 150 نفر توانستند از این تسهیلات استفاده کنند و در مسیر ایجاد شغل و کارآفرینی قرار گیرند.

عیسی زاده افزود: آمادگی آن را داریم در پروژه هایی که انجام آن سخت است ورود کنیم و به ثمر برسانیم که امسال 4 خانه محروم را با کمک کمیته امداد امام خمینی(ره) ساختیم و در سال آینده نیز محدودیتی در این بخش نداریم.

جانشین سپاه ناحیه آمل اظهارداشت: در حوزه طلاق و بدحجابی کارهای خوبی صورت دادیم و در سال جدید نیز برنامه هایی برای ورود جدی در این امور داریم.

حجت الاسلام حسین محمدیان، نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه آمل در این نشست تصریح کرد: دشمنان سعی کردند به گونه ای انقلابی بودن را مخدوش کنند و متاسفانه بعضی از فریب خوردگان داخل به این حرف دشمن دامن زدند اما رهبری تاکید دارند واژه انقلابی را رواج دهیم.

وی ادامه داد: اگر ملت انقلابی نباشد آمریکا مانند طاغوت بر کشور ما سلطه پیدا می کند که مردم انتظار دارند مدیران و دستگاههای اجرایی انقلابی باشند.

حجت الاسلام محمدیان تصریح کرد: اگر دولت ما انقلابی نباشد نمی تواند راهبردهای نظام و منویات امام و رهبری را به درستی پیش برد که همه برنامه ریزی ها در صورتی می تواند به بالندگی برسد که دولت انقلابی باشد.

نماینده ولی فقیه در سپاه آمل بیان داشت: حضور مردم می تواند بساط فتنه برجام را برکند که گفته شد مشکلات مردم با برجام حل می شود اما چنین چیزی صورت نگرفته است.

وی خاطرنشان کرد: در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل قرار داریم که واردات به صلاح کشور نیست و ضرورت دارد از ظرفیت های داخلی به درستی استفاده شود و شاهد هستیم میوه ای که کشاورز با رنج و مشقت پرورش می دهد باید ریخته و پوسیده شود و میوه های وارداتی برسرسفره  مردم قرار گیرد.

حجت الاسلام محمدیان بیان داشت: اقدام فرزندان این شهر مبنی بر عدم قبول فردی بر مسند فرمانداری ویژه آمل کاری بزرگ و شمه ای از حرکت عظیم مردم آمل در حماسه 6 بهمن بوده است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0