دکتر طاهری پور خبرداد:
22 اسفند 1395 ، دیدگاه 0
مراسم افتتاح فاز اول پروژه عظیم سیتی سنتر اکسین شمال در آمل برگزار می شود

دکتر حمید طاهری پور، مدیرعامل هلدینگ اکسین درگفتگو با پایگاه خبری کمال آنلاین  از برگزاری مراسم افتتاح فاز اول پروژه عظیم سیتی سنتر اکسین شمال خبرداد و بیان داشت: این مراسم در روزهای پایانی اسفند ماه 95 واقع در جاده هراز، کیلومتر 4 آمل به تهران برگزار می شود.

وی تصریح کرد: این مراسم با حضور مسئولان عالی رتبه و صاحبان برندهای برتر همراه است.

 طاهری پور اظهارداشت: مجموعه سیتی سنتر اکسین شمال در 5 فاز می باشد که شامل فعالیت هایی نظیر مراکز خرید به متراژ 50 هزار مترمربع در3 فاز، سالن کنسرت، سالن همایش، سینما خانواده، هتل، تالارهای جشن، ساختمان مخصوص کودک، سالن های ورزشی تنیس و بولینگ، شهربازی، مجموعه رستوران های فود کورت (13 رستوران)، آرایشگاه، باشگاه بانوان، آتلیه عکاسی و هر چیزی که یک خانواده بدان نیاز دارد می باشد.

مدیرعامل هلدینگ اکسین خاطرنشان کرد: این پروژه قطعا تنها پروژه واقعی پنج ستاره در مراکز تجاری بوده و به نحوی تعبیه گردیده که میزان مشاعات آن با یک روز بازدید میسر نخواهد بود و کلیه پیش بینی های لازم جهت تفریح و خرید برای یک روز کامل خانواده ها بدون نیاز به خروج از این مرکز تجاری صورت پذیرفته است.

وی ادامه داد: در مرکز خرید و مجتمع تفریحی گردشگری عظیم سیتی سنتر اکسین شمال آمل برندهای بزرگی مانند آدیداس، ریبوک، زارا، جینوست، کی ام سی، پدرولند، فود کوک، رستورات هودین و دیگر برندهای معتبر حضور دارند.

مدیرعامل هلدینگ اکسین افزود: این هلدینگ در 5 استان کشور فعالیت اقتصادی دارد و در مجموع حدود 3500 نفر به صورت مستقیم مشغول به کار هستند.

وی ادامه داد: این مجموعه به نهاد و جایی وابستگی ندارد و تمام فعالیت های ما در راستای اقتصاد مقاومتی و رونق اقتصادی صورت می گیرد.

طاهری پور اظهارداشت: خودم فرزند این شهر هستم و افتخار دارم که پروژه سیتی سنتر اکسین شمال دارای رتبه اول در سرعت ساخت پروژه ها است را بتوانم در این شهر افتتاح و به بهره برداری برسانم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0