پیش بینی توقف 7 میلیون مسافر نوروزی سال 96 در مازندران / آمادگی کامل پذیرایی از مسافران
22 اسفند 1395 ، دیدگاه 0
استاندار مازندران : به شهرداری ها و اداره راه تاکید کردیم تا خدمات شهری و نیازهای شهری را از 15 اسفند تامین کنند تا در تمامی معابر و راه های مواصلاتی نخاله ها ساختمانی و پسماند ها را جمع آوری کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران درحاشیه افتتاح تونل آبشار در گفتگو با خبرنگاران در آمل با اشاره به اینکه استان مازندران میزبان میلیون ها مسافر در ایام تعطیلات نوروز است، ادامه داد: از فروردین سال 95 تا پایان دی ماه سال جاری، 41 میلیون نفر مسافر در این استان اقامت داشتند.

وی با بیان اینکه پیش بینی می شود در ایام نوروز سال 96 شاهد حضور حجم مسافران و گردشگران در مازندران باشیم ادامه داد: از 25 اسفند تا 15 فروردین 96 توقف 7 میلیون مسافر به مازندران در شب را پیش بینی کردیم.

استاندار مازندران  با اشاره به اینکه فرمانداران باید تمام نیاز های مردم و مسافران را در ایام تامین کنند ادامه داد:  به شهرداری ها و اداره راه تاکید کردیم تا خدمات شهری و نیازهای شهری را از 15 اسفند تامین کنند تا در تمامی معابر و راه های مواصلاتی نخاله ها ساختمانی و پسماند ها را جمع آوری کنند.

فلاح با بیان اینکه استان مازندران را به عنوان یک استان سرسبز می دانند  از مردم استان و مسافران خواست تا نسبت به حفظ محیط زیست توجه داشته باشند تا زباله ها را در جاهای مشخص بیاندازند.

وی با اشاره به اینکه استان مازندران آمادگی کامل برای پذیرایی مسافران را دارد ، افزود: کارهایی که در این خصوص در سال های گذشته صورت گرفت کمیته های امور روستایی بود تا در کنار خدمات شهری، مسافران را به روستاها هم هدایت کنیم تا جاذبه های روستاها را ببینند.

وی با اشاره به اینکه تونل آبشار در یکی از گلوگاه های خطرناک محور هراز واقع بود که با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد، ادامه داد:چند تونل دیگر در استان مازندران در حال اجرا است که وزیر راه و شهرسازی قول مساعدت دادند دو تونل تا اواسط شهریور ماه سال آینده به اتمام برسد.

استاندار مازندران از حضور وزیر راه و شهرسازی در هفته آینده برای افتتاح پروژه ای در محور سوادکوه خبرداد و گفت: محور سوادکوه به دو قسمت تقسیم گردید که در دست اقدام است که تا پایان سال جاری به اتمام می رسد.

وی ادامه داد: قسمت دیگری از پروژه محور سواد کوه در دو نقطه سرخ کلا و پل سفید باید تملک شود که در سال آینده به اتمام خواهد رسید.

فلاح با بیان اینکه از اجرای کمربندی بابل 10 سال می گذرد، پایان سال جاری باز گشایی خواهد شد، ادامه داد:  پروژه های مهم در دست اجرای غرب استان مازندران ازقبیل هچیرود، تنکابن، شیرود در سفر رئیس جمهور به این استان 80 میلیارد تومان به این پروژه اختصاص یافت.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0