مراسم بزرگداشت هفته نهال کاری در جوار پنج شهید گمنام آمل برگزار شد+ عکس
21 اسفند 1395 ، دیدگاه 0
سید اسماعیل یزدان پناه، عضو هیئت امنای مجمع خیرین شهرستان آمل : در روز درختکاری و در این مکان مقدس به یاد پنج شهید گمنام حضور پیدا کردیم که شهدای عزیز با خون خود عزت، شرف و سربلندی به ما عطا داشته و آسایش و آرامش ما را محقق کردند.

به گزارش خبرنگار پا یگاه خبری کمال انلاین : مراسم بزرگداشت هفته نهال کاری به همت کمیته جوانان مجمع خیرین شهرستان آمل و با حضور اعضای هیئت امنای مجمع خیرین آمل، مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری آمل، هیئت امنای حسینیه لاله های زهرایی و اعضای کمیته جوانان مجمع خیرین در جوار پنج شهید گمنام حسینیه لاله های زهرایی برگزار شد که به احترام پنج شهید گمنام تعداد پنج نهال در این مکان مقدس کاشته شد.

سید اسماعیل یزدان پناه، عضو هیئت امنای مجمع خیرین شهرستان آمل در این مراسم اظهارداشت: در روز درختکاری و در این مکان مقدس به یاد پنج شهید گمنام حضور پیدا کردیم که شهدای عزیز با خون خود عزت، شرف و سربلندی به ما عطا داشته و آسایش و آرامش ما را محقق کردند.

وی تصریح کرد: کمیته جوانان مجمع خیرین آمل در راستای کار خیر و نیکوی درختکاری بر آن شد به یادمان این پنج شهید گمنام درخت بکارد تا به یادگار بماند و هر فرد ایرانی هر ساله در این امر نیکو مشارکت کند.

یزدان پناه بیان داشت: امیدواریم جوانان ما از این کار خیر و نیکو درس بگیرند و بتوانیم این فرهنگ حسنه را در میان آحاد مردم گسترش دهیم.

حجت الاسلام کمیل نظافتی، طلبه فداکار و سفیر مهربانی در این مراسم اظهارداشت: بسیار خوشحال هستم امروز در جمع خوبانی حضور پیدا کردم که تابلوی خوبی های شهر ما هستند.

وی تصریح کرد: بهترین حرکت انسان دوستانه در حال انجام است که خداوند منان فرمود جان شما باید شجره طیبه طوبی باشد و به لطف حضرت حق امروز هم جان خود را صیقل دهیم.

حجت الاسلام نظافتی ادامه داد: اگر انسان کسی را نجات دهد مانند این است جامعه ای را نجات  داده و با کاشت نهال هم می توانیم طبیعت را نجات دهیم.

وی اظهارداشت: وقتی طبیعت نجات پیدا کند انسان نجات پیدا می کند و وقتی انسان نجات یابد رضایت خداوند متعال و پیامبر گرامی اسلام در آن قرار دارد.

حجت الاسلام نظافتی تصریح کرد: امیدواریم با کاشت نهال که امروز دارد صورت می گیرد نهال جان ما هم متصل به جان پیامبر اکرم و حضرات معصومین شود و آیندگان هم از ما به نیکی یاد کنند.

وی بیان داشت: امیدداریم دل ما به حال انسان، حیوان و طبیعت بسوزد و بتوانیم روزگار خوشی را در زندگی خود در پیش داشته باشیم.

این طلبه فداکار افزود: به لطف الهی مجمع خیرین آمل روز به روز موفق تر باشد و کمیته جوانان نیز بازوی محکمی برای این مجمع باشد تا بتوانند در راستای پیشبرد اهداف گام بردارند.

هیئت امنای حسینه لاله های زهرایی آمل نیز از اهتمام ویژه مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری آمل در نگه داری فضای سبز در محوطه این مکان مقدس کمال قدردانی و سپاس را داشتند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0