مرحله نهایی لیگ برتر بسکتبال با ویلچر/پیروزی تیم‌های آمل و قم در روز نخست
19 اسفند 1395 ، دیدگاه 0
تیم‌های شهرداری آمل و ایثار قم مقابل پگاه فارس و مخابرات اصفهان در روز نخست مرحله پایانی لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور پیروز شدند.

روز نخست مرحله پایانی لیگ برتر بسکتبال با ویلچر جانبازان و معلولان باشگاه‌های کشور چهارشنبه‌شب با پیروزی دو تیم شهرداری آمل مقابل پگاه فارس و ایثار قم مقابل مخابرات اصفهان به کار خود پایان داد.

در این مرحله از مسابقات که چهار تیم شهرداری آمل، پگاه فارس، ایثار قم و مخابرات اصفهان به صورت دوره‌ای در سالن ورزشی سرپوشیده پیامبر اعظم(ص) آمل به مدت سه روز بر سر کسب جایگاه نخست تا چهارم رقابت دارند، شهرداری آمل با نتیجه 73 بر 47 مقابل نماینده فارس به پیروزی شیرین خانگی دست یافت.

شاگردان مسعود فلاح که تنها نماینده مازندران در این رویداد هستند توانست در نیمه نخست با درخشش بازیکنان کار را با نتیجه 32 بر 21 به سود خود تمام کنند.

حمایت بی‌امان هواداران آملی نیز در این پیروزی بی‌تأثیر نبود تا آملی‌ها به فکر قهرمانی باشند.

از نکات برجسته این دیدار رویارویی حسن پالاز سرمربی تیم بسکتبال با ویلچر جوانان کشورمان با مسعود فلاح مربی این تیم ملی بوده است.

تیم بسکتبال با ویلچر ایثار قم هم از ساعت 19 روز گذشته چهارشنبه مصاف مخابرات اصفهان رفت که در این دیدار نماینده قم با نتیجه نزدیک 61 بر 55 از حریف اصفهانی پیشی رفت.

این دیدار سخت و حساس بسیار نزدیک پیش رفت و نیمه نخست آن با تساوی 26 بر 26 دو تیم همراه بود.

برای کسب جایگاه پنجم تا هفتم لیگ برتر بسکتبال با ویلچر باشگاه‌های کشور تیم ملی حفاری خوزستان به مصاف هیأت زنجان رفت و با نتیجه نزدیک 77 بر 75 به پیروزی رسید.

در روز دوم این مسابقات شهرداری آمل با مصاف مخابرات اصفهان می‌رود و دیدار سختی مقابل حریف دارد.

از ساعت 15 روز پنج‌شنبه دومین روز این رویداد کشوری دو تیم ایثار قم و پگاه فارس به مصاف هم می‌روند.

تیم‌های ملی و حفاری خوزستان، شهرداری اراک و هیأت زنجان در لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور هم در آمل برای کسب جایگاه پنجم تا هفتم لیگ برتر مصاف سختی دارند./فارس

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0