پرداخت 542 میلیارد ریال تسهیلات به 90 واحد صنعتی آمل
19 اسفند 1395 ، دیدگاه 0
رئیس اداره صنعت معدن تجارت آمل : 31 هزار و ۵۸۳ نیروی کار در واحد های صنعتی شهرستان آمل مشغول کار هستند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : مهندس چنگیز فروزان رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت امل در جلسه کمیته  اشتغال و سرمایه گذاری با اشاره به اینکه اگر اشتغال تداوم داشته باشد، رونق تولید افزایش می یابد، گفت :  ۹۰ واحد صنعتی و کشاورزی از سامانه بهین یاب در شهرستان آمل تسهیلات رونق تولید دریافت کردند که ازاین تعداد  ۳۷ واحد صنعتی و ۵۳ واحد کشاورزی از این تسهیلات بهره مند شدند.

 

وی با بیان اینکه بیشتر از ۲۹۰ میلیارد ریال واحد های صنعتی و بیشتر از ۲۵۰ میلیارد ریال واحد های کشاورزی از این مهم بهره مند شدندادامه داد :تاکنون ۵۴۶ میلیارد و ۷۳۰ میلیون ریال تسهیلات رونق تولید در آمل پرداخت شد.

 

رئیس اداره صنعت معدن تجارت آمل با بیان اینکه از تمامی واحد هایی که از تسهیلات سامانه بهین یاب استفاده کردند بازرسی انجام شد که عموما افزایش اشتغال و تولید داشتند، افزود: ۷۹۸ جواز تاسیس از این اداره صادر شد  که ۴۵ جواز تاسیس برای سال جاری بود.

 

فروزان با اشاره به اینکه ۵۹۰ واحد صنعتی فعال در شهرستان آمل داریم که پروانه واحد های صنعتی غیر فعال را باطل کردیم، گفت: ۲۱ هزار و ۵۸۳ نیروی کار در واحد های صنعتی مشغول کار هستند.

 

وی ادامه داد: از ابتدای سال جاری ۲۷ جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در این شهرستان برگزار شد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0