وعده وزیر ورزش و جوانان برای اتمام سه پروژه مهم ورزشی آمل در سال 96
10 اسفند 1395 ، دیدگاه 0
نماینده مردم آمل درمجلس : وزیر ورزش و جوانان وعده دادند که سه پروژه ورزشی ورزشگاه شهید چمران ، سالن سنگ نوردی وسالن امت آباد با تخصیص اعتبارات مورد نیاز در سال 96 افتتاح و به بهره برداری برسد.

دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس در گفتگو با کمال آنلاین با اشاره به سفر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان به شهرستان آمل و بازدید از پروژه های ورزشی شهرستان گفت: خوشبختانه دید وزیر ورزش و جوانان نسبت به امورات ورزشی بسیار باز است.

وی اشاره کرد: در بازدید از ورزشگاه 10 هزار نفری در حال ساخت توسط شرکت کاله قول دادند تا مشکلاتی که در سر راه وجود دارد برطرف شود و این سالن ورزشی 10 هزار نفری بعد از ورزشگاه آزادی تهران دومین سالن ورزشی سرپوشیده کشور محسوب می شود و هم اکنون با حدود 25 درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است.

نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به روند ساخت ورزشگاه پنج هزار نفری  شهید چمران آمل که تنها ورزشگاه نیمه تمام این شهرستان محسوب می شود بیان داشت: کار ورزشگاه پنج هزار نفری شهید چمران آمل از سال 86 آغاز شد و در دولت قبلی جزو پروژه مهر ماندگار تلقی شد که به علت عدم تامین اعتبارات پیشرفت قابل قبولی نداشته است.

یوسفیان ملا اشاره کرد: مجری پروژه  ورزشگاه شهید چمران آمل گزارشی از روند ساخت را ارائه نمودند که وزیر ورزش و جوانان برای اتمام این پروژه 5 میلیارد تومان اختصاص دادند که تا پایان سال 96 افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید که تاکنون حدود 60 درصد پیشرفت کاری داشته است.

وی با اشاره به ساخت سالن سنگ نوردی و سالن ورزشی امت آباد ادامه داد: وزیر ورزش و جوانان وعده دادند که این دو پروژه با تخصیص اعتبارات مورد نیاز در سال 96 افتتاح و به بهره برداری برسد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0