اختصاص 40 مدرسه جهت اسکان مسافران نوروزی و فرهنگیان
5 اسفند 1395 ، دیدگاه 0
مدیر آموزش و پرورش آمل : تمام فرهنگیان متقاضی می توانند در سیستم اسکان فرهنگیان از طریق سامانه نسبت به رزرو کردن اتاق اقدام کنند.

 دکتر عباس مرزبند مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل درگفتگو با کمال آنلاین :  با اشاره به اینکه شهرستان آمل  یکی از مهم‌ترین ورودی‌ های گردشگران و مسافران نوروزی به شمال است که نه تنها در تعطیلات عید بلکه در بیشتر روزهای سال شاهد حضور گردشگران، مسافران و توریست در آن هستیم، گفت: اداره آموزش و پرورش آمل همانند سال‌های گذشته برای اسکان مسافران نوروزی آمادگی کامل دارد.

وی از اختصاص 40 مدرسه جهت اسکان مسافران نوروزی و فرهنگیان درسالجاری خبرداد و گفت: تمام فرهنگیان متقاضی می توانند در سیستم اسکان فرهنگیان از طریق سامانه نسبت به رزرو کردن اتاق اقدام کنند.

مدیر آموزش و پرورش آمل با عنوان اینکه آمادگی پذیرایی از 2 هزار میهمان در یک شب امسال برای این شهرستان مهیا شده است، یادآور شد: مدارس ستاد اسکان به وسایلی از قبیل یخچال، تلویزیون، فرش، امکانات استراحت، تلویزیون، تجهیزات آشپزخانه و اتاق پخت غذا مجهز هستند و همچنین در صورت بروز حادثه در محورهای ورودی آمل مدارس پشتیبان هم توانایی اسکان دادن به مسافران را دارند.

مرزبند از پذیرش 1745 خانوار که در قالب 8200 نفر مورد پذیرش قرار گرفتند بیان داشت: امسال تمهیداتی که در نظر گرفته شده است تا شاهد افزایش پذیرش مسافران باشیم.

 وی از برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز و تجلیل  از 100 خیر خبرداد و بیان داشت: برای رفاه حال فرهنگیان از طریق صندوق تعاون، تاکنون به همکارانی که شرایط ویژه داشتند وام 4 درصد پرداخت شد.

مرزبند با اشاره به پرداخت وام به 27 نفر از دانش آموزان به مبلغ 100میلیون ریال اشاره کرد و عنوان داشت: از طریق صندوق تعاون فرهنگیان آمل هر ماه به 200 نفر از معلمان به مبلغ 90 میلیون ریال بدون سود و بهره پرداخت می شود.

وی از تشکیل ستاد کمک به دانش آموزان بی بضاعت در اداره آموزش وپرورش خبرداد و اظهارداشت: این ستاد فعال شد و امیدواریم که نسبت به سال گذشته کمک های قابل توجهی جمع آوری و در اختیار این دانش آموزان قرار گیرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل از برگزاری همایش تجلیل از دانش آموزان برتر کنکور، برگزاری آزمون علمی کاربردی استان به میزبانی آمل و جشنواره فیلم رشد تا قبل از پایان سالجاری خبرداد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0