عملیات اجرایی طرح هادی در 31 روستای شهرستان
5 اسفند 1395 ، دیدگاه 0
رئیس بنیاد مسکن آمل : برای اجرای آن اعتباری بالغ بر پانزده میلیارد ریال با تخصیص صد در صد از منابع کمک به هزینه اجتناب ناپذیر و ضروری توسط دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس به این بنیاد اختصاص یافته است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سید اسماعیل علوی رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان آمل با اشاره به اجرائی شدن عملیات طرح هادی در سی و یک روستای شهرستان آمل گفت: برای اجرای آن اعتباری بالغ بر پانزده میلیارد ریال با تخصیص صد در صد از منابع کمک به هزینه اجتناب ناپذیر و ضروری توسط دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس به این بنیاد اختصاص یافته است.

وی اشاره کرد: از این تعداد اجرای طرح هادی ده روستا جدید در دستور کار قرار دارد.

وی ادامه داد: از مجموع بیش از 350 روستای شهرستان آمل تاکنون در بیش از 290 روستای با جمعیت بیش از 20 خانوار ، نقشه اجرای طرح هادی تهیه شده و در بیش از نیمی از این روستاها هم طرح در حال اجرا است.

رئیس بنیاد مسکن آمل با بیان اینکه این شهرستان در اجرای طرح های هادی روستایی در مازندران پیشتاز است گفت:  این اداره امسال تلاش خواهد کرد تا بخش زیادی از تعهدات خود را در اجرای این طرح محقق کند.

علوی هدف از اجرای طرح های عادی روستایی، را تسهیل در رفت وآمد مسیرهای داخل بافت روستاها و نیز ضابطه مندشدن ساخت وسازهای روستایی برشمرد

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0