تجلیل از دانش آموزان برتر دبیرستان دخترانه حاج حسن بطحایی آمل + عکس
4 اسفند 1395 ، دیدگاه 1
با حضور مدیر ، معاون و کارشناس اداره آموزش و پرورش شهرستان آمل، اولیاء ، مدیر ، معاونین و معلمان دبیرستان دخترانه حاج حسن بطحایی آمل، دانش آموزان موفق در جشنواره ها و مسابقات علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : با حضور مدیر ، معاون و کارشناس اداره آموزش و پرورش شهرستان آمل، اولیاء ، مدیر ، معاونین و معلمان دبیرستان دخترانه حاج حسن بطحایی آمل، دانش آموزان موفق در جشنواره ها و مسابقات علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی مورد تجلیل قرار گرفتند.

 دکتر عباس مرزبند مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل با قدردانی از تلاش و زحمات مدیریت دبیرستان سرکار خانم ابیاک ، معاونین ، کادر اداری و معلمان در تقویت روحیه تعلیم و تربیت گفت: خوشبختانه مدیریت خوب این دبیرستان که به عنوان یکی از مدارس موفق در امر تعالی مدیریت مدرسه قلمداد می شود شاهد موفقیت های دانش آموزان هستیم.

وی با بیان اینکه هر که داناتر است توانایی را جمال می داند افزود: دانایی کمال است و بی تردید توانایی که جمال است شکستنی بوده و همه کسانی که روزی در اوج زیبائی قرار می گیرند می شکنند و کمال شکستنی نیست.

 وی بیان داشت: همه انسانها در ظاهر دارای جمال هستند و کمال انسانی که همان دانائی است توان تر است و اصل و اساس دنیا برای آگاهی است و انسان هرچه آگاهتر باشد شایسته تر است.

 وی ادامه داد: خداوند انسان را اشرف مخلوقات قرار داد که همه در برابر او تعظیم کنند و این بخاطر کمال انسان است و بهترین مایه مرد عقل است و بهترین پایه مقام و منزلت مرد تقوا است می باشد که همان انسانیت است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل عنوان داشت: تمام مراتب نفوس حیوان بر انسان شرف دارد و آنچه که برتری انسان به غیر انسان می باشد عبد است و اگر انسان را بر دیگر موجودات شرف است شعور و درک می باشد.

سرکار خانم سکینه ابیاک مدیر دبیرستان  دخترانه حاج حسن بطحایی با بیان اینکه این دبیرستان در سال 1360 در زمین اهدایی خیر بزرگوار مرحوم حاج حسن بطحایی به مساحت 3500 متر مربع بنا شد گفت: این مدرسه در سال تحصیلی 96-95 دارای 13 کلاس آموزشی ( چهار کلاس در پایه هفتم ، پنج کلاس در پایه هشتم و چهار کلاس در پایه نهم ) و تعداد 322 دانش آموز می باشد.

وی با قدردانی از تلاش معاونین ، معلمان و کادر ادارای دبیرستان در جهت ارتقاء تعلیم وتربیت برای دانش آموزان دبیرستان افزود: برنامه های اجرا شده از قبیل مجری برنامه تعالی مدیریت مدرسه ، برگزاری پروژه مهر ، جشن عاطفه ها و جشن نیکو کاری ، ویژه برنامه های ماه محرم و صفر ، نمایشگاه هفته پژوهش ، مانور زلزله ، جلسات آموزش خانواده با موضوعات پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، بهداشت و تغذیه سالم ، هدایت تحصیلی ، فضای مجازی ، جلسات شورای دبیران ، حلقه صالحین ، بازدید های علمی ، شرکت در جشنواره نوجوان خوارزمی درسطوح مدرسه و شهرستانی ، برگزاری نمایشگاه نقاشی به مناسبت روز هوای پاک و بزرگداشت آتش نشانان پلاسکو ، تقدیر از دانش آموزان محجبه ، شرکت دانش آموزان در مسابقات فرهنگی هنری ، تشکیل جلسات توانمندسازی اولیا ، اجرای المپیاد درون مدرسه ای ، تشکیل انجمن های ورزشی ، اجرای برنامه های راست قامتی ، حیاط پویا و دیگر امور را برشمرد.

وی به افتخارات کسب شده توسط دانش آموزان در بخش فرهنگی هنری از قبیل کسب رتبه سوم در مسابقات حفظ قرآن ، کسب رتبه اول در مسابقه تفسیر ، کسب رتبه سوم در مسابقات ترتیل ، کسب رتبه سوم در مسابقات قرائت ، کسب رتبه سوم درمسابقات انشا نماز و دیگر امور مطالبی را عنوان داشت.

مدیر دبیرستان دخترانه حاج حسن بطحایی با تاکید بر اینکه تمام تلاشمان بر این است که علاوه بر تقویت روحیه تربیتی در امر ورزشی دانش آموزان نقشی را داشته باشیم ادامه داد: خوشبختانه با هدایت بسیار خوب معلم ورزش و با داشتن امکانات درحد توان توانستیم مقام قهرمانی مسابقات آموزشگاهی شهرستان در ررشته هندبال را بدست آوریم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. شقایق

    شقایق

    دم شما گرم. دم بچه های حاج بطحایی گرم