وجود 75 باشگاه ورزشی دارای پروانه فعالیت در آمل
4 اسفند 1395 ، دیدگاه 0
رئیس اداره ورزش و جوانان آمل :از باشگاه‌‍های خصوصی و دولتی به صورت مستمر نظارت می‌شود و با هماهنگی مطلوب دستگاه‌های مرتبط با تخلفات برخورد شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : رئیس اداره ورزش و جوانان آمل از فعالیت وجود 75 باشگاه ورزشی دارای پروانه در این شهرستان خبر داد و گفت: نظارت مستمر از اماکن ورزشی سطح شهرستان انجام می‌شود.

 ناصر نصری در بازدید از امکان ورزشی این شهرستان، اظهار کرد: ورزش لازمه زندگی هر فرد است و با داشتن تحرک و حرکات ورزشی می‌توان از بسیاری امراض و بیماری‌ها دوری کرد.

وی با اشاره به اینکه در راستای نظارت بر اماکن ورزشی بازدیدهای مختلف از سوی اداره ورزش و جوانان و هیأت پزشکی ورزشی انجام می‌شود، افزود: از باشگاه‌‍های خصوصی و دولتی به صورت مستمر نظارت می‌شود و با هماهنگی مطلوب دستگاه‌های مرتبط با تخلفات برخورد شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با اعلام پلمب و تذکر اخطار به اماکن ورزشی غیر مجاز، تصریح کرد: باید ورزشکاران در مکان‌های ایمن و استاندارد ورزش کنند و باشگاههای ورزشی با رعایت قوانین و مقررات گام بردارند.

این مسؤول گفت: تعداد 75 باشگاه ورزشی در این شهرستان دارای پروانه هستند و با اخطارهای لازم به دیگر باشگاه‌ها، آنها در مسیر کسب پروانه فعالیت قرار گرفتند.

نصری با اشاره به برگزاری برنامه‌های دینی، فرهنگی و ورزشی در طول سال از سوی اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل، بیان کرد: در این بخش از ابتدای سال تاکنون بیش از 245 برنامه برگزار شده است.

وی با اعلام میزبانی شایسته از تیم‌های میهمان و بزرگان ورزشی در راستای برگزاری لیگ برتر والیبال، خاطرنشان کرد: تیم والیبال کاله مازندران سالیان زیادی در این دوره از مسابقات حرفه‌ای حضور دارد و حتی قهرمانی در رقابت‌های لیگ برتر، قهرمانی در مسابقات والیبال باشگاه‌های آسیا و حضور در بین تیم‌های برتر مسابقات قهرمانی والیبال باشگاه‌های دنیا را در کارنامه دارد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل با اعلام اینکه در این شهرستان 42 سالن ورزشی سرپوشیده از سوی بخش خصوصی بنا شده است، یادآور شد: تعداد 20 سالن ورزشی از سوی اداره ورزش و جوانان در حال استفاده ورزشکاران است همچنین با وجود فضاهای ورزشی سرپوشیده در این بخش کمبود احساس می‌شود.

این مسؤول با اشارهبه اینکه ظرفیت ورزشی در رشته‌های مختلف این شهرستان بسیار بالا است، گفت: حضور دو نماینده از آمل با حضور در تیم ملی بسکتبال با ویلچر رده سنی جوانان تیم ملی کشورمان نشان از این مهم دارد.

نصری افزود: مهدی مظلوم به عنوان ورزشکار و مسعود فلاح به عنوان مربی در مسابقات پاراآسیایی بسکتبال با ویلچر رده سنی جوانان به میزبانی کشور تایلند حضور داشتند و توانستند با درخشش در این میدان، جواز حضور در مسابقات جهانی بسکتبال با ویلچر رده سنی جوانان به میزبانی کشور کانادا را کسب کنند.

وی با اشاره به در اختیار گرفتن مربیان و داوران مجرب و توانمند در رشته‌های مختلف ورزشی از این شهرستان، تصریح کرد: بازدید از سالن‌های ورزشی با حضور مسؤولان به صورت مستمر باعث می‌شود تا رعایت قوانین و مقررات بیشتر به چشم آید.

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل با اعلام بهره‌گیری از خرد جمعی برای ارتقای ورزش شهرستان، بیان کرد: از همه ورزشکاران و پیشکسوتان درخواست می‌کنم تا برای پیشرفت ورزش همراه و همگام با مسؤولان ورزشی باشند تا استفاده از راهنمایی‌ها و نظرات سازنده مشکلات موجود مطرح شده و در راه حل آنها چاره‌اندیشی شود.

این مسؤول گفت: امروزه شاهد ایجاد تشکل‌های ورزشی خوبی در سطح شهرستان هستیم که با ارائه نظرات سازنده حامی و کمک‌حال مطلوبی برای ورزش شهرستان هستند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0