پرسپولیس بهترین تیم ایران است/ بازی با الهلال مسیر را مشخص می‌کند
3 اسفند 1395 ، دیدگاه 0
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه گروه این تیم در لیگ قهرمانان آسیا سخت‌ترین گروه است، گفت: برای الهلال احترام قائلیم و دوست داریم هوادارانمان را شاد کنیم.

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس با الهلال عربستان گفت: بازی با الهلال جای خوشحالی دارد. گروه ما سخت ترین گروه در مرحله مقدماتی است. گروهی که در آن الهلال قهرمان عربستان، الریان قهرمان قطر، پرسپولیس بهترین تیم ایران و الوحده قوی ترین تیم امارات قرار دارند.

وی افزود: مفتخر و خوشحالیم که فرصت حضور در لیگ قهرمانان آسیا را داریم و بلافاصله اولین بازی ما هم با الهلال برگزار خواهد شد. متاسفانه این بازی در تهران انجام نمی شود و در عمان به مصاف حریف خواهیم رفت. اگر این بازی در تهران بود، با حضور تعداد زیاد هواداران شاهد آن بودیم.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: اولین بازی، مهمترین بازی یعنی دیدار الهلال و پرسپولیس است. اولین بازی بسیار اهمیت دارد چون مسیر اصلی ما در مسابقات دیگر را از الان مشخص می کند. احترام زیادی برای الهلال قائلیم که تیم خوبی دارد اما ما هم هدف و فلسفه خاص خودمان را داریم. دوست داریم با بازی زیبا، هوادارانمان را شاد کنیم.

برانکو یادآور شد: فلسفه و دیدگاه ما این است که هر بازی را با قدرت و زیبایی تمام برگزار کنیم.

سرمربی پرسپولیس درباره برگزار نشدن این بازی در تهران و نبود تماشاگران ایرانی در این مسابقه هم گفت: این کمبود بزرگی برای ماست چون هواداران یار دوازدهم ما هستند. یک مثال می زنم. ما در دربی بزرگ ایران مقابل استقلال شکست خوردیم ولی درست چهار روز بعد بیش از ۷۰ هزار تماشاگر (برای بازی با سپاهان) به ورزشگاه آمدند. آنها از تیمشان حمایت کردند و عشقشان را نشان دادند.

برانکو در پایان گفت: این برای ما فقدان بزرگی است ولی باوجود این مسائل ما در هر بازی برای برد به زمین می برویم و به تمام تیم ها احترام می گذاریم؛ ضمن اینکه از هیچکس نمی ترسیم.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم های فوتبال پرسپولیس و الهلال در هفته اول فصل جدید رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ساعت ۱۸:۳۰  روز سه شنبه در ورزشگاه سلطان قابوس شهر مسقط عمان به مصاف هم خواهند رفت.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0