بدون امنیت پایدار، توسعه و پیشرفت امکان پذیر نیست
3 اسفند 1395 ، دیدگاه 0
نماینده مردم آمل درمجلس : این یک تکلیف و یک وظیفه همگانی است که در هر موقعیت و مقام از امنیت مردم و متولیات امنیت مردم حمایت کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم شهرستان آمل در مجلس شورای اسلامی با حضور در ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان آمل با سرهنگ گنجیان فرمانده انتظامی شهرستان آمل دیدار کرد در این دیدار ضمن اعلام رضایت از عملکرد نیروی انتظامی شهرستان آمل گفت: بدون حصول امنیت پایدار ، توسعه و پیشرفت در هیچ حوزه ای امکان پذیر نیست.

عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم شهرستان آمل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: توسعه و پیشرفت امروز جامعه مرهون تلاش زحمتکشان عرصه نظم و امنیت است .

رئیس کمیسیون مبارزه با جرائم اقتصادی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: پلیس امروزه با روزآمدی و صحت عمل و اقتداری عملی به عنوان پلیسی ولایی،صادقانه در خدمت امنیت شهروندان است و این از بالندگیهای پلیس ایران است.

وی همچنین اظهار داشت: این یک تکلیف و یک وظیفه همگانی است که در هر موقعیت و مقام از امنیت مردم و متولیات امنیت مردم حمایت کنیم.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حساسیت نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی بر حمایت همه جانبه مسئولان از نیروی انتظامی برای ایجاد وارتقاء امنیت پایدار در این شهرستان تاکید کرد .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0