کسب رتبه نخست مسابقات بین‌المللی مهر محرم توسط سید مصطفی صادقی
3 اسفند 1395 ، دیدگاه 0
سید مصطفی صادقی مدیر مسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه در دومین دوره مسابقات بین المللی مهر محرم توانست رتبه نخست را کسب کند.

کمال آنلاین  : بیش از هفت هزار و 512 اثر به دبیرخانه این مسابقه بین المللی ارسال شد که داوران 112 اثر را برای مجموعه نمایشگاهی و 23 اثر را به عنوان نفرات برگزیده انتخاب کردند.
سید مصطفی صادقی فعال رسانه ای و مدیر مسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه توانست در بخش بین المللی رتبه نخست این مسابقه را به دست آورد.
گفتنی است در این مسابقه بین المللی هنرمندانی از ایران ، عراق، لبنان، سوریه، هندوستان، پاکستان، افغانستان، نیجریه، انگلستان، آذربایجان، کانادا، استرالیا و گرجستان شرکت داشتند.
لازم به ذکر است سوگواره بین المللی «مهرمحرم» با هدف گسترش فرهنگ و هنر عاشورایی در سطح جامعه از سال 1387 در سمنان به صورت بین المللی آغاز به کار کرد و تا کنون هشت دوره آن بطور متوالی برگزار شده است و نهمین سوگواره با عنوان « دومین مسابقه بین المللی مهرمحرم » با کسب مجوز از مرکز رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی امسال برگزار شد.
کسب 19 عنوان نخست کشوری در جشنواره های ملی و بین المللی در 2 سال اخیر بخش دیگری از کارنامه درخشان این فعال رسانه ای و جوان مازندرانی می باشد/ کاسپین 24

مدیرمسئول وخبرنگاران پایگاه خبری کمال آنلاین این موفقیت را به دوست عزیزمان آقای صادقی  وجامعه خبری شهرستان صمیمانه تبریک عرض می نمائیم .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0