تبعیت از رهنمودهای ولایت فقیه زمینه ساز پیشرفت و تعالی کشور می شود
30 بهمن 1395 ، دیدگاه 0

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : سردار خسرو عروج، مشاورعالی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم مصطفی زال نژاد که در مصلی بزرگ قدس آمل برگزار شد با اشاره به ایام فاطمیه اظهارداشت: حضرت زهرا(س) مادر همه بشریت و به خصوص کسانی است که دل در گرو ایشان دارند و ضروری است ما در مسیر بهره گیری از سیره خاندان عصمت و طهارت گام برداریم.

وی تصریح کرد: در سرای هستی در ارتباط با مفاهیم دینی خود دنبال مصداق هستیم و می خواهیم الگویی داشته باشیم تا از آن بهره مند شویم که شهدا الگوهای ماندگاری برای همه ما هستند.

عروج ادامه داد: در ایران اسلامی به قدری مفاهیم عقلی و دینی رشد پیدا کرد تا هرکدام از شهدای ما به بشریت معرفی شده و راه را برای همه عوالم باز کردند که شهدای عزیز مقام ارزشمندی دارند.

مشاورعالی فرمانده کل سپاه با بیان این که دنیا متحیر از اجتماعات مردمی ملت ایران است، گفت: ترکیب جمعیتی کشور در مهمترین نقاطی که خداوند متعال دست گذاشته و می فرماید جمع شوید را شاهد هستیم که مردم ما در برنامه های شهدا حضوری ارزشمند دارند و روز گذشته مردم این دیار در مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم مصطفی زال نژاد حضوری پرشور و گسترده صورت دادند.

وی ادامه داد: شهدا از بهترین فرزندان ایران اسلامی هستند که برای استقرار حکم خداوند متعال و نجات بشریت گام برمی دارند و اهتمام والا و ارزنده ای در این مسیر ارزشمند دارند.

عروج تصریح کرد: شهید مدافع حرم زال نژاد از کسانی بود که به معصومیت نسبی رسید و تجلی پیدا کرد و اگر این عزیزان نباشند فرماندهان نمی توانند کاری کنند.

مشاورعالی فرمانده کل سپاه با بیان این که در داخل و خارج کشور جمع شدند تا مبارزه را محاصره کنند و این مسیر جلو نرود، گفت: تمام پیشرفت های ایران اسلامی مانند تربیت این رزمندگان گرانقدر مانند یک معجزه است.

وی اظهارداشت: در دنیای فعلی هرکسی این راه را برود دنبال مقام و منصب است اما فرزندان ما هرچه در مسیر شهادت، ایثار و مقاومت قرار می گیرند افتاده تر می شوند که این عزیزان مجاهد فی سبیل الله بوده و راه صد ساله را در یک شب رفتند.

عروج ادامه داد: شهدای عزیز برای خود چیزی نخواستند و با مجاهدت و ایثار والای خود فداکاری های گرانقدری صورت دادند که همه شهدا برای ما یک نعمت بزرگ هستند.

مشاورعالی فرمانده کل سپاه با بیان این که ولایت مطلقه فقیه یک نوع سبک حکومتی است که با همه دنیا فرق دارد، گفت: انقلاب اسلامی فرمانده و مسیری دارد که اگر از رهنمودهای ولایت فقیه تبعیت کنیم در مسیر پیشرفت و تعالی قرار می گیریم.

وی تصریح کرد: شهدا زمینه ساز عزت و اقتدار نظام اسلامی هستند که ضرورت دارد سیره نورانی این بزرگواران والامقام را چراغ راه خود قرار داده و از آن بهره گیری کنیم.

گفتنی است، شهید مدافع حرم مصطفی زال نژاد در روز بیست و ششم بهمن در کشور سوریه در دفاع از حریم آل الله به مقام رفیع شهادت نائل شد تا شهرستان دیار علویان و هزارسنگر آمل بتواند پنجمین شهید مدافع حرم خود را تقدیم اسلام و انقلاب کند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0