دشمنی آمریکا هرگز تغییر نمی‌کند
30 بهمن 1395 ، دیدگاه 0

حجت‌الاسلام سیدجعفر رضایی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به قیام مردم مبارز و مقاوم تبریز در 29 بهمن که به مناسبت چهلمین روز قیام مردم قم که در 19 دی سال 56 در برابر اهانت روزنامه اطلاعات آن زمان به امام(ره) قیام کرده بودند، اظهار کرد: این اعتراضات و راهپیمایی‌ها و مقاومت‌ها سبب شدند موتور انقلاب حرکت فزآینده و روبه‌جلو داشته باشد که در نتیجه منجر به پیروزی انقلاب اسلامی در سال بعد آن شد.

وی با اشاره به اینکه حرکت هوشیارانه مردم تبریز باید در تاریخ ثبت شود، بیان کرد: حرکت‌ها و حضور مردم و فصل‌های ماندگار تاریخی باید بازگو شوند تا راه آینده ما در مسیر پرخطر انقلاب که دشمنی‌ها همواره ادامه دارد، روشن‌تر و هموارتر شود.

امام‌ جمعه رامسر با اشاره به دیدار مردم تبریز با مقام معظم رهبری، تصریح کرد: مردم مازندران نیز همانند سایر استان‌ها همیشه در قبل و بعد از انقلاب در صحنه‌ها حضور داشتند و از آنجا که حتی قیام 6 بهمن سال 1360 مردم مازندران در وصیت‌نامه امام خمینی (ره) بیان شده بود، امیدواریم با پیگیری مسؤولان مازندران، مردم از غرب تا شرق استان دیداری با مقام معظم رهبری داشته باشند که این امر مایه افتخار است.

این مسؤول با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با مردم آذربایجان، خاطرنشان کرد: در بیانات رهبر معظم انقلاب دو نکته قابل توجه بود که دشمنی آمریکا از قبل پیروزی انقلاب تاکنون ادامه داشته و هیچ‌گاه از دشمنی خود دست نمی‌کشند یک نمونه آن بود.

رضایی افزود: ادبیات هر سیاستمدار و رئیس‌جمهوری که روی کار می‌آید ممکن است متفاوت باشد، اما هدف دشمنی است و هرگز تغییر نمی‌کند.

وی خطاب به عده‌ای که از ادبیات انقلاب فاصله گرفتند، گفت: اینجا ایران اسلامی است و هر‌چه بر عمر انقلاب بگذرد باز هم انقلاب اسلامی است و از ماهیت خود فاصله نمی‌گیرد.

امام جمعه رامسر به بخش‌های دیگر سخنان رهبری اشاره کرد و افزود: پیش‌فرض آشتی ملی اشتباه است و این الفاظ کد غلط دادن به افکار عمومی است.

این مسؤول افزود: اگر عده‌ای خود قصد آشتی با ملت را دارند، با صراحت بیان کنند و مردم ما نیز قبول خواهند کرد اما به‌کارگیری این الفاظ و نسبت دادن به مردم اشتباه است.

رضایی با اشاره به همگرایی مردم و مسؤولان با دولت، خاطرنشان کرد: با وجود همه مشکلات و فشارها، مردم ایران به آینده بهتر امیدوار هستند و همواره در همه صحنه‌ها حضور دارند که در همه جای دنیا بی‌سابقه می‌باشد.

وی با بیان اینکه جامعه ما مملو از طرفداران اصیل انقلاب و پیمان بسته با امام و رهبری هستند و تا پای جان ایستادند، گفت: نمونه آن جوانانی هستند که کیلومترها دورتر برای حفظ کیان انقلاب می‌جنگند.

امام جمعه رامسر با بیان اینکه شهرستان رامسر شهری است که در زمان پهلوی و حتی بعد از انقلاب از حق خود عقب مانده و به جایگاه اصلی خود نرسیده است، تصریح کرد: یکی از عوامل مهم عقب‌ماندگی رامسر بد عمل کردن در جذب سرمایه‌گذار است که باید در این راستا تلاش شود.

این مسؤول افزود: جذب سرمایه‌گذار، حفظ و همراهی سرمایه‌گذاری تا رسیدن به هدف و همچنین حمایت بعد از سرمایه‌گذاری لازمه جذب سرمایه‌گذار و رسیدن به موفقیت و همچنین ایجاد اشتغال است که مسؤولان شهرستان باید توجه ویژه‌ای به این امر مهم داشته باشند.فارس

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0