جلسه بررسی وضعیت پرداخت اعتبارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران
29 بهمن 1395 ، دیدگاه 0

جلسه بررسی وضعیت پرداخت اعتبارات تبصره 26 قانون بودجه سال 1395 ( اعتبارات مربوط به جامعه هدف بهزیستی و كميته امام(ره)) با حضور کامران اصغری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران، لیلا واثقی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری، رضا عبدی مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل و معاونین دستگاههای اجرایی و نمایندگان بانکهای عامل در سالن جلسات این اداره کل برگزار گردید.

کمال آنلاین : به گزارش روابط عمومی اداره کل، کامران اصغری مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران در این جلسه ضمن تسلیت ایام فاطمیه طی سخنانی اظهار داشت: حسب دستور استاندار و تأکید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در کارگروه تخصصي اشتغال استان بدنبال جذب حداكثري اعتبارات تبصره 26 قانون بودجه سال جاری با هدف ایجاد اشتغال و توانمندسازی مدد جویان بهزیستی و کمیته امداد، هستیم.

وی افزود: در اعتبارات مربوط به کمیته امداد و بهزيستي از مجموع 490 میلیارد ریال اعتبار تخصیصی، تا کنون تعداد3065 طرح به مبلغ 392 میلیارد ریال توسط بانکهای عامل پرداخت شده است.

دبير كارگروه  با اشاره به ضرورت جذب حداكثري  این اعتبارات خاطرنشان کرد: تا کنون بيش از 80 درصد اعتبارات را با همکاری دستگاههای اجرایی مرتبط و بانکهای عامل جذب نموده ایم و امیدواریم جذب را به صد درصد برسانیم.

وی با اشاره به عملکرد مطلوب برخی از بانک ها تصریح کرد: برخي از بانكها عملکرد بهتری از خود در پرداخت این اعتبارات ارائه نموده و بانکهای دیگر نیز در این زمینه تلاش ویژه ای دارند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران در پایان بر ضرورت توجه فرمانداران به اعتبارات تخصیصی تأکید کرد و افزود: شهرستانهای ساری، بابل، آمل،بهشهر و قائمشهر در این زمینه عملکرد مطلوب تری را از خود ارائه دادند

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0