دیدار صمیمی دکتر منصوری لاریجانی با مدیریت و کارکنان آمادگی و دبستان غیردولتی دخترانه تسنیم آمل + عکس
28 بهمن 1395 ، دیدگاه 0

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : دکتر اسماعیل منصوری لاریجانی محقق، پژوهشگر و مدیر گروه عرفان اسلامی دانشگاه اهل البیت(ع) بهمراه مرزبند مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل ، قاسم زاده معاونت پرورشی و موسوی مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش آمل با مدیریت و کارکنان آمادگی و دبستان غیردولتی دخترانه تسنیم آمل در یک نشست صمیمی دیدار و گفتگو کردند.

دکتر اسماعیل منصوری لاریجانی مدیر گروه عرفان اسلامی دانشگاه اهل البیت(ع) با بیان اینکه بنیان جامعه بر خانواده استوار است، گفت: نقش پایه ای را در خانواده نیز مادر به عهده دارد.

وی افزود: بدین ترتیب  سلامت و رشد جامعه نیز به خانواده بستگی تام دارد و  اگر ما دخترانمان را در سایه تربیت صحیح به مادران خوب تبدیل کنیم در راستای سلامت و رشد و تعالی  کشور قدم برداشته ایم.

مدیر گروه عرفان اسلامی دانشگاه اهل البیت(ع) اشاره کرد: غفلت در این زمینه و عدم سرمایه گذاری مادی و معنوی خسارات جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت و تربیت  صحیح، تربیت اخلاقی وعرفانی است که از متن قران و اهل بیت علیهم السلام و آموزه های حکما وبزرگان ما حاصل می شود.

منصوری لاریجانی یادآورشد: زن به لحاظ هستی شناختی از مرد به خدای متعال نزدیکتر است چون تقرب به خدا براساس اسماالله است و زن در پنج اسم الهی مظهریت دارد که مرد فاقد آن است، مثل اسم جمال، اسم رحمان، اسم مصور، اسم رؤوف و اسم لطیف که هر کدام مربی مظاهر خویشند.

وی تصریح کرد: شما در این مدرسه خوب به تربیت دختران مشغولید و کاری بس شریف و خداپسندانه انجام می دهید و نوعی جهاد فی سبیل الله است که ان شاالله موفق باشید.

سرکارخانم مریم سلیمانی (کارشناس ارشد تعلیم و تربیت ) مدیریت آمادگی و دبستان غیردولتی دخترانه تسنیم آمل ضمن خیرمقدم به مهمانا ن بویژه دکتر منصوری لاریجانی و دکتر مرزبند و همراهان گفت: بهار 1395 با رویکرد اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش آمادگی و دبستان غیردولتی دخترانه تسنیم آمل ، با اهداف ذیل تاسیس گردید که مقدم بودن تربیت بر تعلیم، آموزش مهارت زندگی و تربیت انسان کار آمد فردا ، آموزش همراه با شور و نشاط در فضایی مفرح، استفاده از معلمان و پرسنل خوش نام و مجرب و با سابقه و ایجاد تفکر منطقی در کودک و پرورش انسان هایی با اخلاق نیکو می باشد.

لازم بذکر است که خانم مریم سلیمانی 15 سال سابقه تدریس ، مدیریت و معاونت مدارس شاهد و دولتی شهرستان را به عهده داشته است.

آدرس: آمل خیابان امام خمینی- بلوار طبری  طبری 5 - اسپه کلا چهار راه عابدی -   تلفن 44222993

https://t.me/madresetasnim

کانال تلگرام

  

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0