جلسه شورای آموزش و پرورش آمل در دبیرستان هیئت امنایی طالب آملی برگزار شد + عکس
28 بهمن 1395 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل: دبیرستان هیئت امنایی طالب آملی می تواند به عنوان الگو در سطح شهرستان و استان باشد /کمک مدیران مدارس شهرستان به 14 هزار دانش آموز بی بضاعت آمل

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : با حضور معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه شهرستان آمل ، مدیر و معاونین اداره آموزش و پرورش آمل و اعضای شورای آموزش و پرورش، جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان آمل در دبیرستان هیئت امنایی طالی آملی برگزار شد.

احمد منفرد فرماندار ویژه شهرستان آمل با اشاره به اینکه چندین باری است که از این دبیرستان به مناسبت های مختلف دیدار می کنم گفت: خوشبختانه با مدیریت آقای ایسفی شاهد تغییر و تحولات اساسی در این دبیرستان هستیم.

وی افزود: مدیریت دبیرستان یک مدیر بسیار موفقی است که این دبیرستان می تواند به عنوان الگو در سطح شهرستان و استان باشد و بیایند و از نزدیک شاهد تحولات و موفقیت های این دبیرستان در همه زمینه های علمی و ورزشی باشند.

منفرد با بیان اینکه در آستانه سال نو و پایان سال همه دستگاههای اجرایی خود را برای استقبال از مسافران نوروزی آماده کنند بیان داشت: اداره آموزش و پرورش شهرستان با اختصاص تعدادی از فضاهای آموزشی با تجهیزات کامل، خود را برای اسکان فرهنگیان و مسافران نوروزی آماده کند.

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان آمل با اشاره به بازدید مهندس نظر پور رياست سازمان نوسازي مدارس كشور از پروژه هاي عمراني آموزش و پرورش آمل ادامه داد: با نظر مساعد ایشان قرار شد با مشارکت وزارت آموزش و پرورش و خیرین شهرستان مجتمع آموزشی با زیربنای 2500 متر مربع ساخته شود.

وی با اشاره به پایان سال و تهیه لباس برای دانش آموزان بی بضاعت شهرستان تاکید کرد: در سال گذشته با کمک مدیران مدارس شهرستان به 14 هزار دانش آموز بی بضاعت آمل به مبلغ 600 میلیون تومان کمک شایانی شد.

منفرد از راه اندازی انجمن خیرین کمک به دانش آموزان بی بضاعت در قالب سازمان های مردم نهاد درآینده نزدیک خبرداد.

دکتر عباس مرزبند مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل از اختصاص 40 مدرسه جهت اسکان مسافران نوروزی و فرهنگیان درسالجاری گفت: تمام فرهنگیان متقاضی می توانند در سیستم اسکان فرهنگیان از طریق سامانه نسبت به رزرو کردن اتاق اقدام کنند.

 وی از برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز و تجلیل  از 100 خیر خبرداد و بیان داشت: برای رفاه حال فرهنگیان از طریق صندوق تعاون تاکنون به همکارانی که شرایط ویژه داشتند وام 4 درصد پرداخت شد.

مرزبند با اشاره به پرداخت وام به 27 نفر ازدانش آموزان به مبلغ 100میلیون ریال اشاره کرد وعنوان داشت: از طریق صندوق تعاون فرهنگیان آمل هر ماه به 200 نفر از معلمان به مبلغ 90 میلیون ریال بدون سود و بهره پرداخت می شود.

وی از تشکیل ستاد کمک به دانش آموزان بی بضاعت در اداره آموزش وپرورش خبرداد واظهارداشت: این ستاد فعال شد و امیدواریم که نسبت به سال گذشته کمک های قابل توجهی جمع آوری و دراختیار این دانش آموزان قرار گیرد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آمل از برگزاری همایش تجلیل از دانش آموزان برتر کنکور، برگزاری آزمون علمی کاربردی استان به میزبانی آمل و جشنواره فیلم رشد تا قبل از پایان سالجاری خبرداد.

علی ایسفی مدیریت دبیرستان هیأت امنایی طالب آملی با بیان اینکه مدرسه راهنمایی طالب آملی در سال 1350 با دو ساختمان اصلی تأسیس گردید گفت: با تغییر رویکرد وزارت آموزش و پرورش این مدرسه نیز مانند سایر مدارس ، به صورت تک شیف صبح و هیأت امنایی با 650 دانش آموز در حال فعالیت می باشد.

وی افزود: این مدرسه که یکی از مدارس بنام شهرستان شناخته می شود ، در سال های گذشته به صورت دو شیفت صبح و عصر دایر بود و عزیزان زیادی از جمله مدیران ، دبیران و دانش آموزان در این مرکز به تدریس و تحصیل مشغول بودند و هستند.

مدیریت دبیرستان هیأت امنایی طالب آملی ادامه داد: یکی از افتخارات مدرسه در طول این سال ها تحصیل عده زیادی از بزرگانی است که هم اکنون در داخل و خارج از کشور به فعالیت های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، علمی و سیاسی می پردازند.

ایسفی به کسب افتخارات دانش آموزان در سال تحصیلی 95 از قبیل کسب مقام قهرمانی تیم والیبال دانش آموزی دبیرستان هیأت امنایی طالب آملی در فینال مسابقات والیبال لیگ دانش آموزی شهرستان آمل، اجرای طرح صبحانه سالم در مدرسه، کسب مقام اول امیر خلیلی دانش آموز پایه نهم آموزشگاه طالب آملی در مسابقات وزنه برداری قهرمانی استان مازندران در وزن 77 کیلو با بالای سر بردن 107 کیلو در یک ضرب و 136 کیلو در دو ضرب و مقام اول استان مازندران، مقام اول تیم بسکتبال دانش آموزی دبیرستان طالب آملی در مسابقات لیگ بسکتبال دانش آموزی در سطح شهرستان آمل، برگزاری مسابقات والیبال درون مدرسه ای در دبیرستان بین تیم های مختلف کلاسی، برگزاری جلسه آموزش خانواده با موضوع هدایت تحصیلی دانش آموزان، نشست صمیمانه با شورای دانش آموزی و نمایندگان کلاس، نواختن زنگ کتاب خوانی بمناسبت گرامیداشت هفته کتاب خوانی، زنگ استکبارستیزی همزمان با مدارس شهرستان آمل ، زنگ سرشماری در شهرستان آمل، برگزاری جلسه حلقه صالحین با حضور مربیان و فرمانده حوزه مقاومت دانش آموزی باقرالعلوم، بازدید علمی از شرکت دیزل، مراسم تقدیر از دانش آموزان برتر علمی، فرهنگی هنری، ورزشی و تربیتی، کسب90 رتبه  شهرستانی در مسابقات فرهنگی ، هنری و قرآنی و راهیابی 45 نفر از دانش آموزان در مسابقات استانی، کسب مقام اول مسابقات آزمایشگاهی در سطح شهرستان آمل و راهیابی به استان، کسب مقام اول علوم آزمایشگاهی در مرحله قطبی در میان 11 شهرستان آمل ، کسب مقام اول در رشته زبان انگلیسی جشنواره خوارزمی در سطح شهرستان آمل و راهیابی به استان، کسب رتبه اول دست ساخته ها در سطح شهرستان آمل و دیگر افتخارات را برشمرد.

وی در پایان از زحمات معاونین، معلمان، کادر اداری دبیرستان و شورای هیئت امنایی دبیرستان که در تمام امور همکار و همیار این دبیرستان در بدست آوردن موفقیت ها بودند قدردانی و تشکر نمود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0