به استقلال تبریک می‌گویم/ هیچ ایرادی به بازیکنانم وارد نیست
25 بهمن 1395 ، دیدگاه 0
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه در باخت دربی هیچ ایرادی به بازیکنانش وارد نیست، گفت: استقلال به جز صحنه‌های گل، موقعیت خطرناک دیگری روی دروازه ما ایجاد نکرد.

برانکو ایوانکوویچ بعد از دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس گفت: یک دربی بسیار درخشان با گلهای زیاد و موقعیتهای زیادی را دیدیم. به استقلال بابت این برد تبریک می گویم.

وی افزود: از هواداران و بازیکنانم تشکر می کنم. آنها با احساسات زیادی این بازی را انجام دادند. نمی توانم هیچ ایرادی از آنها بگیرم.

سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: متاسفم که نتوانستیم هواداران خود را در بزرگترین بازی ایران شاد کنیم. از آنها به خاطر تشویق بازیکنان تشکر می کنم. مطمئنم با کمک بزرگ این هواداران به آنچیزی  که می خواهیم دست می یابیم.

وی تاکید کرد: هر شانسی در دربی می تواند تبدیل به گل شود.

برانکو در خصوص تعویض رامین رضائیان و اینکه چرا تعویض دیگری نداشته است، تاکید کرد: نیازی به تعویض های دیگر نبود. هم محسن هم سروش و هم وحید امیری خوب بودند. در نیمه  دوم توپ کاملا روی هوا بود.

وی درباره غیبت کمال کامیابی نیا در بازی با سپاهان و تاثیر غیبتش در دربی هم تاکید کرد: کمال بازیکن بسیار مهمی است. او محروم است و مجبوریم بدون او بازی کنیم. به جرات می توانم بگویم او در لیگ یکی از بهترین بازیکنان بوده است. قبول ندارم جای کمال خالی بوده است. حسین ماهینی خیلی خوب در این پست ظاهر شد. با توجه به اینکه در یکی دو سال اخیر ماهینی اولین بار بود که در این پست بازی می کرد، خوب بود.

سرمربی پرسپولیس در خصوص عملکرد فرشاد احمدزاده در دفاع چپ و اینکه پرسپولیس در دربی از این طرف دو گل دریافت کرده است، گفت: استقلال تیم خیلی خوب و بازیکنان با کیفیتی دارد. به هر حال از یک طرف حمله می شود. هنگام گل سوم ۶ بازیکن ما بودند در مقابل کاوه رضایی تنها. این اتفاق به هر حال رخ می دهد. فرشاد نیاز به زمان دارد تا به پست جدیدش عادت کند اما هیچ اشتباه خاصی نداشت. گل دوم از آن سمت بود ولی نمی شود که فرشاد به تنهایی دفاع کند. ضمن اینکه تیم حریف هم در این موقعیت خوب کار کرد.

برانکو درباره اینکه پرسپولیس در ۲۰ بازی ۵ گل خورد ولی در دربی به تنهایی سه گل دریافت کرد، گفت: اینجور مسابقات هست و این اتفاقات در فوتبال می افتد. اگر دقیق نگاه کنید، استقلال به جز این گلها موقعیت دیگری خلق نکرد. گل اول استقلال روی شوت خوب اسماعیلی به دست آمد. استقلال موقعیت های زیاد خطرناکی ایجاد نکرد بخصوص در ضربات ایستگاهی.

وی در خصوص درگیری اواخر بازی سیدجلال حسینی و مهدی رحمتی و اعتراض بازیکنان به عملکرد داور، اظهار کرد: نمی دانم این درگیری به چه دلیل ایجاد شد ولی حتما رحمتی هم مقصر بوده که اخراج شده است. بازیکنان ما برای این بازی آماده بودند و این آمادگی را در بخش عمده بازی نشان دادند. بازهم تکرار می کنم استقلال تیم بسیار خوبی است. دربی معیار خاصی ندارد. مهم این است که دربی بازی خوبی بود ولی اینبار استقلال بهتر بود.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه کدام حرکتش در شطرنج دربی اشتباه بوده که منجر به مات شدن تیمش شده است، گفت: درباره اشتباهاتمان اینجا صحبت نمی کنم. خودمان بازی را آنالیز می کنیم؛ آنالیزی که صرفا در رختکن خواهد بود ولی تکرار می کنم این دربی است. در بعضی جزئیات حساس این بازیکنان هستند که نقش اساسی دارند. هیچ ایرادی به بازیکنانم نمی گیرم. مطمئنم که خواست آنها در حداکثر سطح بوده و دوست داشتند بازی را ببرند. در همین شرایط بود که یک ضربه به تیرک دروازه زدیم و دو شانس دیگر هم داشتیم ولی این مسائل پیش می آید.

برانکو در خصوص کمبود بازیکن در پرسپولیس یادآور شد: همیشه به بازیکن نیاز هست ولی چه کسی را باید بیاوریم؟ اگر بخواهیم بازیکن جدیدی بیاوریم، فصل تمام می شود تا با تیم هماهنگ شود. جای سئوال دارد که آیا الان باید بازیکن جدید بگیریم یا بعدا.

سرمربی پرسپولیس درباره رویارویی تیمش با الهلال عربستان در لیگ قهرمانان آسیا و تاثیر نتیجه دربی در آن مسابقه، گفت: قبلا هم گفتم. الان در سخت ترین گروه ممکن لیگ آسیا هستیم. قهرمان عربستان، قطر و یکی از بزرگترین تیم های امارات. گروه سختی در انتظار ماست. نتیجه بازی با الهلال کاملا نامعلوم است ولی تلاش می کنیم این بازی را به بهترین نحو برگزار کنیم. هیچ شکستی خوب نیست. هر شکستی تاثیر خودش را دارد. 

برانکو تاکید کرد: سه روز آینده ایام مهمی است تا بازیکنان به حالت عادی برگردند. بی صبرانه منتظر بازی با سپاهان و سپس بازی با الهلال در عمان هستیم.

وی در پایان گفت: ما چهار دربی پشت سر هم داشتیم و داریم؛ تراکتورسازی، استقلال، سپاهان و الهلال. گفته بودم ال کلاسیکوی ما بازی استقلال و پرسپولیس است اما همینطور بازی با سپاهان هم وزنه و سنگینی خودش را دارد. اگر آمار را نگاه کنیم می بینیم سپاهان در ۱۰ سال اخیر یکی از موفقترین تیم های ایران بوده است. این باختی که سپاهان به ماشین سازی داشت، تاثیری در بازی آنها مقابل ما ندارد. می دانیم بازی سختی به اندازه دربی پیش رو داریم. همیشه به طور سنتی پرسپولیس به سختی مقابل سپاهان بازی کرده است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0