تراکتورسازی-ذوب آهن؛ بازنده ها به فکر جبران/ شاید به سود پرسپولیس
23 بهمن 1395 ، دیدگاه 0
تیم‌های تراکتورسازی و ذوب آهن در هفته بیست و یکم رقابت‌‍‌های لیگ برتر در شرایطی به مصاف هم می روند که در صورت تساوی بیشترین سود را به پرسپولیس خواهند رساند.

هفته بیست و یکم لیگ برتر امروز با برگزاری یک بازی دنبال می‌شود که طی آن ذوب آهن در تبریز به مصاف تراکتورسازی می‌رود.

تیم‌های بالای جدولی تراکتورسازی و ذوب آهن در شرایطی باید یکدیگر را دیدار کنند که هر دو تیم هفته گذشته را با شکست به پایان رساند. سرخ پوشان تبریز که بعد از محرومیت در نقل و انتقالات و در غیاب تعداد زیادی از بازیکنان ثابتش در تهران مقابل پرسپولیس پذیرای شکست سنگین سه بر صفر بود، حالا باید در خانه‌اش به دیدار تیمی برود که این تیم هم شرایطی بهتر از تراکتورسازی در هفته قبل نداشت.

شاگردان مجتبی حسینی هفته گذشته در خانه ناباورانه مغلوب تیم پایین جدولی صبای قم شدند تا دیدار این تیم با تراکتورسازی در تبریز به مصاف بالا جدولی‌های شکست خورده تشبیه شود. مربیان هر دو تیم می‌دانند در صورت پذیرفتن دومین شکست در دومین دیدار متوالی خواه ناخواه از خط قرمز بحران عبور می کنند و بعد از آن بازگشت به روزهای خوب سخت خواهد شد. 

تراکتوسازان همچنان تعداد زیادی از بازیکنان خود را به دلیل محرومیت از نقل و انتقالات در اختیار نخواهند داشت، اما قطعا بازگشت بازیکنان تاثیرگذاری مثل مهدی کیانی و خالد شفیعی شرایط این تیم را حداقل نسبت به هفته گذشته بهتر خواهد کرد. 

البته تیم میزبان در این بازی مهاجم زهردار خودش فرزاد حاتمی را هم به دلیل محرومیت در اختیار نخواهد داشت و ممکن است غیبت حاتمی برای این تیم گران تمام شود. 

تراکتورسازی که با ۳۸ امتیاز تیم دوم جدول رده بندی است و با پرسپولیس ۹ امتیاز فاصله دارد خوب می داند که اگر به ذوب آهن هم امتیاز بدهد کارش برای کم کردن فاصله و رسیدن به صدر سخت می شود. از سوی دیگر ذوبی ها هم اگر امتیازی از این بازی نگیرند همین شرایط را پیدا خواهند کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0