قدردانی استاندار مازندران از راه اندازی پروژه سیتی سنتر اکسین شمال و ضرورت حمایت های ویژه
23 بهمن 1395 ، دیدگاه 0
استاندار مازندران : برندی به نام اکسین داریم که با تمام وجود حمایت می کنیم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین : استاندار مازندران، امام جمعه آمل، نماینده مردم آمل درمجلس ، معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل، شهردار واعضای شورای شهر ، مدیران ادارات شهرستان و مدیریت هلدینگ اکسین، پروژه سیتی سنتر اکسین شمال آمل را از نزدیک مورد بازدید خود قرار دادند.

مجموعه سیتی سنتر اکسین شمال در 5 فاز می باشد

دکتر حمید طاهری پور مدیرعامل هلدینگ اکسین در این دیدار با قدردانی از حمایت های مسئولان در اجرای پروژه اظهارداشت: مجموعه سیتی سنتر اکسین شمال در 5 فاز می باشد که شامل فعالیت هایی نظیر مراکز خرید به متراژ 50 هزارمتر مربع در3 فاز ، سالن کنسرت ، سالن همایش ، سینما خانواده ، هتل ، تالارهای جشن ، ساختمان مخصوص کودک ، سالن های ورزشی تنیس و بولینگ ، شهربازی ، مجموعه رستوران های فود کورت ( 13 رستوران ) ،ارایشگاه ، باشگاه بانوان ، اتلیه عکاسی ، وهر چیزی که یک خانواده بدان نیاز دارد می باشد .

 طاهری پور با بیان این که از استاندار مازندران تقاضا داریم ملاقات خصوصی به ما داده شود تاموضوعات ومسائل مورد نظر را باهم بحث وتبادل نظر بگذاریم گفت : باشگاه فوتبال اکسین در کرج قرار دارد که آمادگی داریم در صورت فراهم بودن بسترها آن را به آمل بیاوریم که هزینه برای ورزش خدمت به منطقه است و توجیه اقتصادی ندارد.

منتظر دستوریم تا  بخشی از زمین مجموعه ما وارد بافت شود

مدیرعامل هلدینگ اکسین اظهارداشت: بخشی از زمین مجموعه ما باید وارد بافت می شد که منتظر دستور در اسرع وقت هستیم تا این امر در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل برای ما که در مسیر این شعار گام برمی داریم محقق شود.

برای ادای دین نسبت به زادگاهم در آمل مشغول خدمت شدیم

وی ادامه داد: این مجموعه اشتغال زایی بسیاری دارد که بستر کار آماده است و ضرورت دارد حمایت های شایسته صورت گیرد که اگر این کار را در تهران انجام می دادیم دردسر کمتر و توجیه اقتصادی بیشتری داشت اما برای ادای دین نسبت به زادگاهم در آمل مشغول خدمت شدیم .

طاهری پور تصریح کرد: این طرح منطقه را دگرگون می کند و برای شهرستان و استان اثرگذاری بسیاری دارد و در استان های دیگر بستر کار را برای ما آماده کردند اما اینجا زادگاه و خانه ما می باشد که امید می رود حمایت های ویژه انجام شود.

این مجموعه به نهاد و جایی وابستگی ندارد

مدیرعامل هلدینگ اکسین اظهارداشت: این هلدینگ در 5 استان کشور فعالیت اقتصادی دارد ودرمجموع دراین 5 استان ،حدود 3500 نفر رابه صورت مستقیم مشغول به کار نموده است همچنین اظهارداشت این مجموعه به نهاد و جایی وابستگی نداردوتمام فعالیت های ما درراستای اقتصاد مقاومتی و رونق اقتصادی صورت می گیرد.

یک برندی به نام اکسین داریم که با تمام وجود حمایت می کنیم

دکتر ربیع فلاح، استاندار مازندران در جریان این بازدید گفت: یک برندی به نام اکسین داریم که با تمام وجود حمایت می کنیم و فرصت بسیار خوبی است و کار ارزشمندی صورت گرفت.

وی بیان داشت: در استان مازندران به فعالیت های گردشگری نیاز داریم که حمایت های لازم را انجام می دهیم و در این پروژه هزینه های بسیاری صورت گرفت و باید فازهای بعدی احداث شود تا اثربخشی داشته باشد.

فلاح ادامه داد: حضور خود مسئولان شهری مهم است که باید حمایت کنند و بررسی های لازم را صورت دهند تا موانع کار رعایت شود شما اقدامات خود را انجام دهید و آن چیزی به حمایت ما نیاز دارد در خدمت هستیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0